سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه هنر‌های تجسمی و عکس از جاذبه‌های طبیعی مشگین شهر برپا شد - خبر

 

 

نمایشگاه هنر‌های تجسمی و عکس از جاذبه‌های طبیعی مشگین شهر برپا شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: نمایشگاه هنر‌های تجسمی و عکس از جاذبه‌های طبیعی، فرهنگی و تاریخی شهرستان مشگین شهر برپا شد.

نمایشگاه هنر‌های تجسمی و عکس از جاذبه‌های طبیعی مشگین شهر برپا شد

ایمانعلی ایمانی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: در راستای معرفی جاذبه‌های شهرستان، نمایشگاه هنر‌های تجسمی و عکس از قابلیت‌های طبیعی، فرهنگی و تاریخی شهرستان مشگین‌شهر در بقعه شیخ حیدر برپا شد.

او افزود: این نمایشگاه با ۱۴۰ اثر از ۵۰ هنرمند مشگین‌شهری در حوزه عکس و هنر‌های تجسمی با مشارکت اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین‌شهر در حال برگزاری است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد: علاوه بر معرفی قابلیت‌ها وظرفیت‌های گردشگری شهرستان در حوزه‌های مختلف برپایی این نمایشگاه گامی در راستای شناساندن هنرمندان منطقه بوده تا از این طریق بتوانند آثار خود را معرفی کنند.

ایمانی با اشاره به جاذبه‌های گردشگری شهرستان گفت: در این شهرستان در حوزه‌های مختلف اعم از طبیعی، تاریخی، فرهنگی و تفریحی قابلیت‌های بالایی وجود دارد که با معرفی آن‌ها تلاش می‌کنیم تا زمینه برای حضور هر چه بیشتر گردشگران در شهرستان در ایام پساکرونا فراهم شود تا از این طریق خسارات واردشده به این بخش جبران شود.