حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

نمایشگاه ملی گردشگری به میزبانی اردبیل برگزار می شود - خبر

 

 

نمایشگاه ملی گردشگری به میزبانی اردبیل برگزار می شود

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: چهارمین دوره نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود.

نمایشگاه ملی گردشگری به میزبانی اردبیل برگزار می شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا دباغ عبداللهی در جلسه بررسی و هماهنگی برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در اردبیل اظهار داشت:براساس هدفگذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده چهارمین دوره نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی گفت: این نمایشگاه از تاریخ چهارم تا هشتم تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اردبیل برگزار می‌شود که در این نمایشگاه 55 غرفه از 12 استان در بخش صنایع دستی، 20 غرفه در بخش گردشگری، پنج غرفه در بخش سرمایه‌گذاری، دو غرفه در بخش میراث فرهنگی و یک غرفه ویژه دفتر مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان تدارک دیده شده است.
 
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: در این دوره از برگزاری نمایشگاه شرایط متفاوتی برای افزایش جذابیت غرفه‌ها پیش‌بینی شده است که امیدواریم این امر زمینه‌ساز استقبال هر چه بیشتر بازدیدکنندگان از نمایشگاه و جلب رضایت آنها شود.
 
دباغ عبداللهی تصریح کرد: در این دوره و در طبقه فوقانی نمایشگاه،  مرکز آموزش اداره کل مستقر شده و فعالیت‌های آموزشی خود را در مدت برگزاری نمایشگاه به مراجعان ارائه خواهد کرد که در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.
 
وی از حضور سه کشور خارجی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: از کشورهای ترکیه، آذربایجان و گرجستان، پنج دفتر خدمات گردشگری که در خصوص اعزام گردشگر به ایران فعال هستند برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل خواهد آمد.
 
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار کرد: این نمایشگاه فرصتی مناسب و مطلوب برای معرفی قابلیت‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خواهد بود که امیدواریم بتوانیم از فرصت پیش آمده استفاده مطلوب و موثری داشته باشیم.