سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه صنایع دستی در اردبیل گشایش می‌یابد - خبر

 

 

نمایشگاه صنایع دستی در اردبیل گشایش می‌یابد

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل از گشایش نمایشگاه صنایع دستی در اردبیل خبر داد.

نمایشگاه صنایع دستی در اردبیل گشایش می‌یابد

ناصر محمودی، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های روز جهانی صنایع دستی در اردبیل گفت: برای روز صنایع دستی و هنر‌های سنتی که همزمان با ۲۰ خردادماه است، برنامه‌ریزی شده تا برنامه‌های مختلفی در سطح استان اردبیل برگزار شود.

او گردهمایی صنعتگران و تولیدکنندگان صنایع دستی در محل نگارخانه خطایی اردبیل را از برنامه‌های این روز عنوان کرد و افزود: این برنامه همراه با سخنرانی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، تجلیل از هنرمندان و صنعتگران پیشکسوت و مربیان صنایع دستی و افتتاح نمایشگاه صنایع دستی به صورت تولید زنده خواهد بود.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از دیدار جمعی از هنرمندان و مربیان صنایع دستی و همکاران حوزه معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی با نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل خبر داد و گفت: این دیدار همراه با تهیه هدیه‌ای از صنایع دستی استان خواهد بود.

محمودی بیان کرد: دیدار صنعتگران و تولیدکنندگان منتخب صنایع دستی استان با استاندار اردبیل نیز جزو برنامه‌های این روز خواهد بود که دراین برنامه نیز تهیه هدیه‌ای از صنایع دستی استان تدارک دیده شده است.