جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری ‌و فن بازار در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری ‌و فن بازار در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری ‌و فن بازار در اردبیل برگزار می‌شود.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری ‌و فن بازار در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عبدالقیوم قلی‌پوری گفت: نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری ‌و فن بازار در اردبیل 25 آذر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که این نمایشگاه تا 28 آذر ماه ادامه می‌یابد گفت: علاقه‌مندان هر روز می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از محل نمایشگاه دانشگاه محقق اردبیلی بازدید کنند.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: بازدید از نمایشگاه‌ها و شرکت در کارگاه‌ها برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان باید غرفه‌های مورد نظر را پیشنهاد بدهند تا نسبت به راه‌اندازی غرفه‌های پیشنهادی اقدام شود.

قلی‌پوری اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌ها ی تخصصی و راهنمایی و ثبت نام در سامانه دانش‌بنیان و ارتباط مستقیم با مسئولان و سرمایه گذاران نیز با جدیت انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: ستاد برگزاری هفته پژوهشی و فناوری استان استانداری و دانشگاه محقق اردبیلی است و دبیرخانه برگزاری این نمایشگاه به پارک علم و فناوری استان واگذار شده است.