حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷

نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در اردبیل گشایش یافت - خبر

 

 

نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در اردبیل گشایش یافت

با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان استان نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در محل نمایشگاه دائمی بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.

نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در اردبیل گشایش یافت

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان استان نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی با هدف حمایت و معرفی کالاهای داخلی در محل نمایشگاه دائمی بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.

معصومی مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل در این مراسم اظهار داشت: مهم‌ترین هدف ما حمایت از کالاهای ایرانی است که همه‌ساله با برگزاری این نمایشگاه به دنبال تحقق این اهداف مهم هستیم و امسال نیز این نمایشگاه با حضور 40 واحد تولیدی از 9 استان کشور در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: از جمله محصولاتی که در این نمایشگاه به معرض دید گذاشته می‌شود می‌توان به لوازم خانگی، لوستر، فرش ماشینی و تابلو فرش، تجهیزات آشپزخانه، صنایع چوبی و دکوراسیون و تزئینات داخلی منزل اشاره کرد که با تخفیفات ویژه نمایشگاهی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به ایجاد تبادل بین تولیدکنندگان اشاره کرد تا با از دانش و اطلاعات آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی آگاه شوند و علی‌رغم این موضوع باید ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین فروشندگان و تولیدکنندگان نیز ایجاد شود.