جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

نماز جمعه قدس در شهرهای اردبیل - خبر

 

 

نماز جمعه قدس در شهرهای اردبیل

همزمان با روز جهانی قدس نماز جمعه در شهرهای مختلف استان اردبیل برگزار و خطیبان شهرهای استان به محکومیت رژیم غاصب اسرائیل پرداخته و از حقوق فلسطین اشغالگر حمایت کردند.

نماز جمعه قدس در شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی حضور پرشور و گسترده ملت ایران و دیگر مسلمانان در جای جای دنیا گفت: ملت های مسلمان امروز فریاد ظلم ستیزی و عدالت طلبی سر دادند و نشان دادند مقابل جنایات رژیم صهیونیستی، آمریکا و هم پیمانان آنان هیچگاه ساکت ننشسته و اهل مماشات نیستند.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد، اتحاد مسلمانان، دفاع از حریم مسلمانان ، متوقف ساختن توسعه اسرائیل را سه عامل اصلی تعیین روز جهانی قدس توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ره اعلام کرده و از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد.

حجت الاسلام رشتبری امام جمعه خلخال از روز قدس به نام روز وحدت مسلمانان جهان برای نابودی اسرائیل غاصب نام برد و بر حمایت از مردم فلسطین تا نابودی کامل این رژیم تاکید کرد.

حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین خورش رستم را یکی از قطبهای تولید صنایع دستی از جمله فرش و جاجیم با نام نمهیل در استان عنوان کرده از مسوولان میراث فرهنگی وگردشگری استان خواست در خصوص احیا و استفاده از ظرفیت گردشگری و صنایع دستی منطقه تلاش کنند.

حجت السلام رزاقی امام جمعه کلور گفت :‌روز قدس فقط روز فلسطین نیست بلکه روز اسلام و سرآغاز پیروزی نهایی مسلمانان بر مستکبرین است .

حجت الاسلام باقری امام جمعه جعفرآباد روز قدس را روزاحیای اسلام و مبارزه با بی عدالتی، ظلم و سرآغاز پیروزی مسلمانان بر ظالمان عنوان کرد. وی خواستار استفاده از ظرفیتهای داخلی استان در برنامه های مذهبی صدا و سیما بویِژه در ماه مبارک رمضان شد.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت حضور گسترده مردم در راهپیمایی را نشانه عمل به تکلیف الهی و انقلابی دانست .وی به خسارات ناشی از سیل و تگرگ اخیر در منطقه اشاره کرد وضرورت حمایت های بیشتر از سیل زدگان را خاطر نشان کرد.

حجت الاسلام اسد زاده امام جمعه اصلاندوز ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از حضور گسترده اهالی بویژه عشایر غیور منطقه در راهپیمایی امروز قدردانی کرد.