سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نماز جمعه شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

خطیبان نماز جمعه با اشاره به فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عزاداری سیدالشهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کردند.

نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی ضمن قدردانی از هیاتهایی که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای حضرت امام حسین(ع) عزاداری کرده از اهالی خواست روزهای تاسوعا و عاشورا هم در عزاداریهای خود دستورالعملهای بهداشتی ستاد مقابله با کرونا را به دقت رعایت کنند.

حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه پارس آباد با تبریک هفته دولت به دولتمردان گفت : مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی خادم وخدمت گذار مردم هستند در غیر اینصورت مسئولی که به فکر تجمل گرای باشد به درد جامعه اسلامی نمی خورد.

حجت السلام عزیزی امام جمعه بیله سوار یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و اظهار امیدواری کرد: مسوولان و دولتمردان با الگوگیری از سیره و رفتار شهید رجایی به مردم خدمت کنند.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت امربه معروف ونهی از منکر و زنده کردن سنت و مبارزه با بدعتهای دین را از اهداف حضرت سید الشهدا(ع) عنوان کرد.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با تبیین ابعاد نهضت امام حسین(ع) گفت: در سیره ائمه معصومین(ع) و حضرت سید الشهداء یک اصل اساسی وجود دارد که بر اساس آن حرکت می کنند و آن اصل تکلیف مداری است و امام حسین(ع) بر اساس تکلیف الهی خود قیام کرد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز به دیدار تصویری هیات دولت با رهبر انقلاب بمناسبت گرامیداشت هفته دولت اشاره کرد و گفت: فرمایشات رهبری در این دیدار هم دلسوزانه و هم راهگشا برای دولتمردان است و امیدواریم مسوولان با نصب العین قرار دادن توصیه های رهبر معظم انقلاب بیش از پیش در خدمت ملت صبور ایران باشند.

حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد با تسلیت ایام عزاداریی حضرت امام حسین(ع) و فرارسیدن تاسوعا و عاشورا حسینی گفت: زندگی امام حسین(ع) الگویی بی بدیل برای زندگی تربیتی و سیاسی جوانان است که باید زوایای آن بیش از پیش تبیین شود.