جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل در خطبه های این هفته ضمن تاکید بر گرانی و افزایش فشار تحمیل شده بر مردم از آنها خواستند تا با هوشیاری پایبند آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه پارس آباد با گرامیداشت سالروز تاسیس شورای نگهبان از این شورا بعنوان نگهبان و پاسدار اسلامیت نظام و مفسر قانون اساسی یاد کرد.وی همچنین از نیروهای انتظامی شهرستان به جهت ارتقا امنیت اجتماعی قدردانی کرد.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با اشاره به وضعیت اقتصادی مردم گفت : روزی پابرهنگان و زاغه نشینان و روستائیان هر چه داشتند دادند تا کشور را حفظ کنند و حالا که همانها دچار مشکل شده اند نوبت نجومی بیگران و کاخ نشینان است که دست نیازمندان را بگیرند.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با محکوم کردن حمله بی دلیل و غیر قانونی ارمنی ها به شیعیان ساکن قره باغ این حمله را از برنامه ها و توطئه های دشمنان برای سال های آتی و مدت دار درمورد مسلمانان منطقه عنوان کرده خواستار هوشیاری و مقابله منطقی با این قضیه شد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار تصویری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید با اولویت‌ بندی مسائل، پرهیز از حاشیه‌سازی و کار مخلصانه برای مردم، در روند حل مشکلات تأثیرگذار باشند.

حجت الاسلام شیرعلیپور امام جمعه کلور با گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: ازدواج، تشکیل خانواده و فرزند آوری از مظاهر فرهنگ اسلامی است و اگر مردم در این راستا از برخی عادتهای غلط از جمله تفاخر ها، چشم و هم چشمی ها و تجملات پرهیز کنند زندگی در جامعه به طور صحیح و در مسیر درستی خواهد بود.

حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار امیدواری کرد نمایندگان مجلس برای حل مشکلات موجود از جمله گرانیهای بی منطق تلاش کنند.

حجت السلام اسدی امام جمعه خلخال ضمن تسلیت شهادت امام جواد(ع) به سالروز تاسیس شورای نگهبان اشاره کرده گفت: ارزش و اهمیت شورای نگهبان به اندازه ارزش واهمیت کل نظام است چرا که این شورا حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام و پاسدار قانون اساسی کشور است.

حجت الاسلام عبداللهی امام جمعه موقت هشجین با گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) از مسوولان خواست زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه بیله سوار گفت: از نمایندگان انتظار داریم از تأیید و حسن توجه مقام معظم رهبری نسبت به مجلس یازدهم کمال توجه را داشته و در راستای حل مشکلات اصلی کشور از جمله مهار گرانی‌ها و تورم با همکاری قوای دیگر نهایت تلاش و سرعت عمل را داشته باشند.