رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۸

نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان شهرهای اردبیل در خطبه های نماز جمعه از حضور حماسی مردم غیور مناطق مختلف استان در یوم الله 13 آبان قدردانی کردند.

نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام شیرعلیپور امام جمعه کلور راهکار اصلاح و از بین بردن ناهنجاری و فساد در جامعه را اولویت قرار دادن مسایل فرهنگی و مذهبی عنوان کرد و گفت مسایل فرهنگی و دینی در اینگونه موارد نقش پیشگیری دارد.

حجت الاسلام رضایی امام جمعه موقت گرمی با اشاره به ابلاغ قانون شفافیت ثبت اموال مسوولان و امکان راستی آزمایی این اطلاعات توسط قوه قضاییه گفت امیدوارم اجرای این قانون به مبارزه با فساد اقتصادی کمک کند.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه موقت پارس آباد، با بیان اینکه ازدواج، مایه ی آرامش فکری و روحی می شود بر ترویج ازدواج آسان، در جامعه تاکید کرد.وی همچنین خواستار رسیدگی به وضعیت نامناسب آرامستانهای این شهر در روزهای پنجشنبه شد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز از حضور گسترده و با شکوه عشایر و مرزداران این منطقه در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان قدردانی کرده وی همچنین خواستار حل مشکلات طرحهای عمرانی و اقتصادی منطقه از سوی دولت شد.

حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و آغاز هفته وحدت اهالی شهر هشجین را نماد وحدت عملی در جامعه عنوان کرد وگفت: سالیان سال است شیعیان و برادران اهل تسنن این منطقه با مودت ومهربانی درکنار هم زندگی می کنند. وی از مسئولان دولتی خواست با محرومیت زدایی از چهره این منطقه نگذارند مردم دلسرد شوند.

حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد از اقدامات محرمیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سطح کشور واهدا ۲۰۰ فقره جهیزیه برای نیازمندان تقدیر کرده این عمل را الگویی برای مسولان اجرایی دانست.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال با اشاره به تلاش های استاندار اردبیل در فعال کردن واحد های راکد شهرستان خلخال و پیگیری پروژه های عمرانی و گردشگری این شهرستان گفت: اشتغال جوانان اصلی ترین مشکل و دغدغه ی مردم منطقه است.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه بیله سوار ازسپاه ناحیه شهرستان بیله سوار و فرمانده سپاه استان برای برگزاری برنامه های صالیح و فرماندار این شهرستان بدلیل پیگیری راه اندازی کارخانه آسفالت و رسیدگی به جاده های ارتباطی بیله سوار قداردانی کرد. وی همچنین خواستار حل مشکل شهرداری وشورای اسلامی شهر بیله سوار از سوی استانداری و قوه قضاییه تا دو هفته آینده شد.

حجت الاسلام پورشوکتی امام جمعه موقت انگوت با اشاره به اعتراضات مردم عراق به وضعییت نابسامان اقتصادی، انتقاد راحق مسلم مردم دانسته یادآوری کرد در اینگونه موارد باید مراقب نفوذی های دشمنان بود تا اعتراضات از مسیر اصلی منحرف نشود.