سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه اردبیل با اشاره به ارزش معنوی ماه محرم بر جلوگیری و پرهیز از بدعت در برخی آئین ها تاکید کردند.

نماز جمعه شهرهای اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال به سفر استاندار به خلخال در هفته دولت اشاره کرده اهمیت پروژه راه خلخال کلور درام را یادآور شده با تاکید بر تسریع در اتمام عملیات اجرایی آن گفت این پروژه ملی و تاثیر گذار استان برای تکمیل نیازمند نگاه فرا استانی است.
 
حجت الاسلام جعفرزاده امام جمعه موقت بیله سوار هفته دولت را فرصتی برای بررسی عملکرد دولت عنوان کرد و گفت: یکی ازاولویتهای کاری دولت که میتواند ضامن تحقق دیگر کارکردهای دولت باشـــد، مقابله با فساد در دستگاه اجرایی است که حاصل آن، افزایش کارآمدی و اعتباربخشی به مسئولین قوه مجریه خواهد بود.
 
حجت الاسلام شیرعلیپور امام جمعه کلور ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم گفت شخصیت کامل حضرت سیدالشهدا(ع) امروز باید اگوی عزاداران باشد. وی همچنین ازحضور نمایندگان اداره های کل استان و شهرستان در میز خدمت کلور قدر دانی کرد.
 
حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت باتسلیت فرارسیدن ماه محرم گفت:مکتب حضرت امام حسین (ع )یک مکتب الهی وانسانی است که دراین مکتب حضرت سیدالشهدا برای همیشه راه حق و باطل و آزادگی و مقاومت در برابرظلم و ظالم را به بشریت آموخت.
 
حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد، با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم این ماه را ماه پیروزی خون برشمشیر عنوان کرد و بر شرکت گسترده و باشکوه در مجالس عزاداریهای حضرت سیدالشهدا(ع) تاکید کرد.
 
حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با تسلیت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: خدمت به مردم در کشور اسلامی بالاترین عبادت است و باید مسئولان برای حل مشکلات مردم لحظه‌ای کوتاهی نکنند و مسؤولان باید شیوه خدمتگزاری شهیدان باهنر و رجایی الگوی خود قرار دهند.
 
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین با قدردانی از استاندار به دلیل سفر به منطقه خورش رستم وتشکیل جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این بخش نسبت به تحقق مصوبات این سفر در اسرع وقت تاکید کرد.
 
حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفراباد با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم بر تبیین اهداف قیام حضرت امام حسین(ع) در مجالس عزادری و سوگواری تاکید کرد. وی همچنین از تصرف زمین احداث مصلای جعفرآباد توسط جهاد کشاورزی انتقاد کرد.