جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

نماز جمعه این هفته در شهرستان‌ها و شهرهای اردبیل برگزار نمی‌شود - خبر

 

 

نماز جمعه این هفته در شهرستان‌ها و شهرهای اردبیل برگزار نمی‌شود

مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل گفت: براساس اعلام وضعیت قرمز از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا نماز جمعه این هفته در شهرستان‌ها و شهرهای اردبیل برگزار نمی‌شود.

نماز جمعه این هفته در شهرستان‌ها و شهرهای اردبیل برگزار نمی‌شود
حجت‌الاسلام علی زمزم بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بدینوسیله به اطلاع مردم معزّز و مکرّم اردبیل می‌رساند، براساس اعلام وضعیت قرمز و فوق حاد از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا، نماز جمعه این هفته در شهرستان‌ها و شهرهای اردبیل برگزار نمی‌شود.
 
وی با بیان اینکه شهرهایی که وضعیت زرد دارند می‌توانند نماز جمعه را برگزار کنند، گفت: در جهت حفظ سلامتی مردم و با نظر ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا این هفته در شهرستان‌های  اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال و شهرهای لاهرود، رضی، هشتجین و کلور نمازجمعه برگزار نمی‌شود.
 
مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل  با اشاره به این که حفظ سلامتی جان مردم بیشتر از هر مسئله‌ دیگری حائز اهمیت است باید در این زمینه ضوابط ستاد مقابله با کرونا را در اولویت قرار دهیم.
 
زمزم با بیان اینکه  از تمامی شهروندان درخواست داریم تا توصیه‌های مسئولان بهداشت و درمان را به صورت کامل رعایت کنند تصریح کرد: امید است نمازگزاران با بهتر شدن شرایط منطقه از نظر ویروس کرونا از فیض نماز عبادی سیاسی جمعه بهره‌مند شوند.