سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

نمازجمعه شهرستان های اردبیل - خبر

 

 

نمازجمعه شهرستان های اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان امروز در خطبه های نماز جمعه حضور گسترده وحماسی مردم انقلابی وهمیشه در صحنه را در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را باعث تقویت، اقتدار، امنیت وتوان نظام اسلامی دانسته وتاکید کردند این حضور توطئه های پنهان واشکار دشمنان را محکوم به شکست کرد.

نمازجمعه شهرستان های اردبیل

 

     
 

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام با وقار امام جمعه مشگین شهر با تجلیل از حضورگسترده و حماسی مردم در راهپیمایی 22بهمن گفت : این حضور با شکوه وقدرتمندانه موجب امیدواری ودلگرمی ملت های مسلمان ،ستم کشیده وآزاده دنیا و باعث یاس و ناامیدی سردمداران استکبار جهانی شد .

وی افزود : شکر گزاری عملی این حضور توسط دولت مردان جمهوری اسلامی ایران ،خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهبود وضعیت معیشتی و تامین نیازمندی های مردم است

حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین گفت:راهپیمایی عظیم 22 بهمن رفراندوم بزرگ وعمومی ملت ایران برای حفاظت از دستاوردهای نظام اسلامی وتودهنی محکم به دشمنان است.
وی:حفاظت از انقلاب و اسلام در برابر دشمنان و نا اهلان،صداقت،عدالت،تبعیت از ولایت،وحدت،بصیرت و شجاعت در برابر دشمنان و  مبارزه با فساد و تبعیض را از جمله پیامهای مهم این حضور حماسی دانست.

 

حجت الاسلام  بیگی امام جمعه کوثر گفت: حضور گسترده مردم شهرستان کوثر در راهپمایی 22بهمن نشان  ولایت مداری آنهاو مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بود.
وی با تاکید بر لزوم تسهیل ازدواج وتوجه مسئولان به ایجاد امکانات  ورزشی برای جوانان افزود:قرارداد اجرای شبکه پایاب سد گیوی منعقد شده   وما از مسئولین شرکت آب منطقه ای اردبیل انتظار تلاش مضاعف برای اجرای سریع این طرح مهم وحیاتی داریم .

 


حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین راهپیمایی 22 بهمن ماه را جلوه گاه اراده راسخ  ملت برای دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی برشمرد وگفت: پیشرفتهای ایران اسلامی، استان اردبیل وشهر سرعین در 38 سال گذشته در مقایسه با زمان قبل از آن  خیره کننده وغیر قابل باور است.

 وی با تاکید بر اهمیت انتخاب صحیح و آگاهانه در زمان برگزاری انتخاباتها تاکید کرد: هر انتخابی باید بر اساس دین ، عقل ، دلسوزی و کارنامه نامزدها شکل گیرد.

 

حجت الاسلام  مرادی امام جمعه عنبران با تشکر از حضور حماسی و گسترده مردم این منطقه در راهپیمایی 22بهمن گفت:ملت ایران بار دیگر حماسه ای عظیم رقم زده و نشان دادند تا همیشه تاریخ  با وحدت وانسجام مدافع آرمانهای نظام اسلامی و همراه،همدل و همقدم  مقام معظم رهبری هستند.
وی افزود:راهپیمایی عظیم امروز اوج عظمت و اقتدار ملت،تبعیت از ولایت فقیه و همدلی و وحدت مردم ایران اسلامی را در برابر دیدگاه جهانیان و دشمنان به نمایش گذاشت و دهان یاوه گویان را بست.

 

حجت الاسلام صفری امام جمعه لاهرود گفت : حضور با شکوه و با عظمت ملت در راهپیمایی 22 بهمن جبهه استکبار را در بهت و حیرت فرو برد و نشان داد هیچگاه ،  مردم  برای دفاع از مصالح کشور و آرمان ها و ارزشهای انقلاب اسلامی یک لحظه هم تردید نمی کنند.

وی خواستار آسفالت ریزی معابر، ایجاد خانه بهداشت در روستاها ، تقویت اینترنت در این منطقه  و کانال کشی آب زراعی از سد سبلان به باغات لاهرود شد.

 

حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر گفت: یکی از دستاوردهای مهم راهپیمایی 22بهمن این بود که مردم انقلابی ایران هیمنه پوشالی آمریکا را باردیگر شکسته وسران غافل این کشور را تحقیر کردند.

وی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را معجزه تاریخ و نخستین شهیده راه ولایت دانست وبانوان جامعه اسلامی را به الگو برداری از شخصیت وسیره عملی  آنحضرت فرا خواند.حجت الاسلام طالبی امام جمعه ارشق یوم الله 22 بهمن را تجلی گاه ایمان و اقتدار ملت دانست و افزود : تقویت انقلاب اسلامی وابسته به حضور مردم  درصحنه و تبعیت از ولی فقیه است مردم تکلیف خود را انجام دادند و حال وظیفه مسئولان است که به تکالیف خود عمل کرده و مشکلات مردم را برطرف کنند.

وی با اشاره به مرزی بودن منطقه ارشق خواستار تخصیص بودجه مستقل برای توسعه این منطقه وجلوگیری ازمهاجرت اهالی شد.