جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

نقش مهم صدا و سیما در فرهنگسازی و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه - خبر

 

 

نقش مهم صدا و سیما در فرهنگسازی و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ضمن حضور در صدا و سیمای این استان با مدیرکل مرکز دیدار و درباره نقش رسانه استانی در فرهنگسازی و کاهش آسیب های اجتماعی تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، عتباتی رئیس کل دادگستری استان در این نشست, هماهنگی و ارتباط صدا و سیما و دادگستری با یکدیگر را در راستای رفع مشکلات عموم مردم بسیار موثر دانست و افزود: پیشگیری از وقوع جرائم و کاهش آسیب های اجتماعی از جمله وظایف دستگاه قضایی است و رسانه ها و مطبوعات به ویژه صدا و سیما نقش مهم و موثری در تبیین عواقب ارتکاب جرائم در جامعه بر عهده دارند. 
 
رئیس کل دادگستری استان در ادامه با اشاره به نقش مهم و اساسی صدا و سیمای استان در انعکاس اقدامات دستگاه قضایی، از توجه ویژه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در تبیین اهداف و ماموریت های دادگستری استان تقدیر کرد. 
 
مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل نیز ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید گرانقدر آیت الله دکتر بهشتی و یاران ایشان، با اعلام آمادگی کامل نسبت به انعکاس اخبار و اقدامات دستگاه قضایی استان در رسانه استانی افزود: رسانه استانی از تمام ظرفیت ها برای آگاهی بخشی حقوقی و قضایی شهروندان استفاده می کند.