جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

نقش بارز مشارکت بانوان در باز تولید فرهنگ دینی - خبر

 

 

نقش بارز مشارکت بانوان در باز تولید فرهنگ دینی

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: مشارکت بانوان در بازسازی عتبات و عالیات در باز تولید فرهنگ دینی با اهمیت است.

نقش بارز مشارکت بانوان در باز تولید فرهنگ دینی

فریبا محمدلو عصر یکشنبه در جلسه بررسی نقش بانوان در ستاد بازسازی عتبات و عالیات با بیان اینکه فرهنگ خیرخواهانه در بین بانوان سینه به سینه انتقال یافته است اظهار کرد: قشر عظیم بانوان مؤمن در اقدامات خیرخواهانه و پاسداشت ارزش‌های دینی همیشه پیش قدم بوده و این فرهنگ را سینه به سینه به نسل‌های بعدی انتقال داده اند.

وی با اشاره به عشق و ارادت بانوان در کنار مردان این سرزمین به ائمه اطهار (ع) خاطرنشان کرد: نقش بی بدیل مشارکت بانوان در بازسازی عتبات و عالیات بسیار حائز اهمیت بوده که این این اقدام در باز تولید فرهنگ دینی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری اردبیل با بیان اینکه بانوان این استان همواره پیشرو حفظ و انتقال شعائر دینی و فرهنگ اسلامی بوده‌اند افزود: شرایط اقتصادی و معیشتی نامناسب امروز جامعه و نیز شیوع ویروس کرونا که موجب بروز مشکلات اقتصادی در خانواده شده است نیز نتوانسته این قشر را از کمک به بازسازی عتبات و عالیات بازدارد.

محمدلو تصریح کرد: با وجود مشکلات عدیده در جامعه و خانواده‌ها هیچ شکافی بین بانوان و محبت اهل بیت (ع) ایجاد نشده و مردم به ویژه بانوان به شکل‌های مختلف ارادت قلبی خود را به ائمه اطهار (ع) اثبات می‌کنند.