جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

نقاهتگاه ۸۰ تختخوابی در پارس‌آباد راه‌اندازی شد - خبر

 

 

نقاهتگاه ۸۰ تختخوابی در پارس‌آباد راه‌اندازی شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد گفت: نقاهتگاه ۸۰ تختخوابی در درمانگاه عمومی خاتم الانبیاء بسیج سپاه شهرستان پارس آباد راه اندازی شد.

نقاهتگاه ۸۰ تختخوابی در پارس‌آباد راه‌اندازی شد
حسن نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد اظهار داشت: نقاهتگاه ۸۰ تختخوابی در درمانگاه عمومی خاتم الانبیاء بسیج سپاه شهرستان پارس آباد با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان راه اندازی شد.
 
او افزود: راه‌اندازی نقاهتگاه در راستای پیش بینی‌های احتیاطی و ایجاد اطمینان خاطر در بین مردم با همکاری مسؤولان ذیربط شهرستانی بوده تا در صورت نیاز مورد استفاده بیماران قرار گیرد.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد تصریح کرد: سپاه شهرستان در راستای تامین سلامت مردم نهایت همکاری را با مسؤولان بهداشت و درمان برای راه‌اندازی این نقاهتگاه داشته و در این راستا نیز پیش‌قدم بوده است.
 
او گفت: بسیج و سپاه در تمام شرایط سخت، بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه در کنار مردم بوده و از همان روز‌های اول شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان پای کار بوده و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس بوده است.
 
نوری با اشاره به بسیج گروه‌های جهادی، پایگاه‌های مقاومت بسیج و بسیج سازندگی شهرستان برای مقابله با ویروس کرونا گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تولید ماسک بهداشتی، ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن و توزیع بسته‌های بهداشتی و غذایی از روز‌های اول شیوع این ویروس در بین نیازمندان در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.