جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم استان اردبیل معرفی شدند - خبر

 

 

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم استان اردبیل معرفی شدند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: نفرات برتر رشته تفسیر، حفظ موضوعی و حفظ احادیث در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی اردبیل مشخص شدند.

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم استان اردبیل معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام مهدی ستوده در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با برگزاری مسابقات و رقابت افراد شرکت‌کننده در این دوره، نفرات برتر رشته تفسیر، حفظ موضوعی و حفظ احادیث در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی اردبیل مشخص و معرفی شدند.
 
وی افزود: در بخش معارف و حفظ احادیث ویژه برادران هیچ کس موفق به کسب نمره قبولی نشد و در بخش خواهران خانم‌ها رقیه موسی‌زاده از شهرستان خلخال به عنوان نفر اول انتخاب و به مرحله کشوری راه یافت و  افسانه شیرین‌زاده از پارس‌آباد به عنوان نفر دوم انتخاب شد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل بیان کرد: در بخش معارف و حفظ موضوعی ویژه برادران امین هاشمی از شهرستان اردبیل با کسب نمره قبولی به مرحله کشوری این مسابقات راه یافت و در بخش خواهران هیچ کس موفق به کسب نمره قبولی نشد.
 
ستوده گفت: در بخش معارف تفسیر قرآن کریم ویژه برادران آقایان حسین نهاوندی به عنوان نفر اول انتخاب و به مرحله کشور راه یافت و آقایان محمد معرفت و رضا پاک منش از شهرستان اردبیل به ترتیب رتبه‌های دوم تا سوم را کسب کردند.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با بیان اینکه در بخش خواهران هیچ کس موفق به کسب نمره قبولی نشد، تصریح کرد: چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله استانی در روز بیستم تیرماه امسال در امامزاده صالح(ع) اردبیل و با حضور راه‌یافتگان مرحله شهرستانی برگزار شد که نفرات برگزیده مرحله استانی به مرحله کشوری راه یافتند.