جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم استان اردبیل معرفی شدند - خبر

 

 

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم استان اردبیل معرفی شدند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: با برگزاری مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم، نفرات برتر این دوره از مسابقات در اردبیل معرفی شدند.

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم استان اردبیل معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام اکبر قیامی گفت: با برگزاری مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم، نفرات برتر این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل در بخش برادران در اردبیل معرفی و برای اعزام به مرحله کشوری این مسابقات مشخص شدند.
 
وی افزود: در رشته قرائت تحقیق محمد اسمعیلی، مهدی صلاحی و سجاد کاووسی، در رشته ترتیل شهرام رحمانی، مهدی حکیمی و علی فروتن و در رشته حفظ کل قرآن کریم نیز کریم ایزدی، یاسر جاهد و ولی شجاعی توانستند مقام‌های نخست تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهند.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل بیان کرد: در رشته حفظ 20 جزء سعید عزیزی، اصغر دین دوست و رامین رستمی به مقام‌های نخست تا سوم دست یافتند، در رشته حفظ 10 جزء نیز علیرضا قلیزاده و سیدمحسن موسویان اول و دوم شدند و در رشته حفظ پنج جزء نیز حمیدرضا اسمعیل‌زاده، رضا پاک‌نژاد و مرتضی ولی‌زاده حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.
 
قیامی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اردبیل به شکلی منسجم و منظم با حضور شرکت‌کنندگان برگزار شد تا نفرات برتر این دوره مشخص شده و برای اعزام به مرحله کشوری این دوره از مسابقات افراد منتخب معرفی شوند.
 
وی از معرفی نفرات برتر مسابقات  اذان و دعاخوانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم استان اردبیل خبر داد و افزود: در رشته دعاخوانی احد حاجی‌زاده، محمد حبیب‌زاده و قاسم هاشمی مقام‌های نخست تا سوم را به دست آورند و  در رشته اذان نیز مهدی کفاش‌نیا، روشن قویدل و علی رزم‌آور به مقام‌های نخست تا سوم دست یافته و به مرحله کشوری این مسابقات راه یافتند.