سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نفت شهرداری را آتش زد - خبر

 

 

نفت شهرداری را آتش زد

تیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته هفتم لیگ دسته یک کشور در مقابل میهمان خود نفت مسجد سلیمان باخت.

نفت شهرداری را آتش زد

در بازی عصر امروز که تیم شهرداری اردبیل در ورزشگاه تختی پذیرای تیم نفت مسجد سلیمان بود با نتیجه دو بر یک برابر حریف مسجد سلیمانی خود شکست را پذیرفت تا باز هم این بار در خانه باخت را تجربه کند.

تیم شهرداری در حالی به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت که در آخرین عصر تابستان تیم شهرداری به رغم انجام بازی خوب و روان با از دست دادن فرصت‌های مختلف برابر میهمان خود باخت تا نفت مسجد سلیمان با کسب سه امتیاز خارج از خانه در پایین جدول تکانی بخورد.

این بازی که در هوای روزهای پایانی تابستان در ورزشگاه تختی اردبیل به انجام رسید شهرداری در همان نیمه اول دو گل از حریف خود پذیرفت که گل اول نفت مسجد سلیمان را محمد مهدی یعقوبی در دقیقه 20 و گل بعدی را فرشید علیزاده در دقیقه 30 به ثمر رساند تا حریف در همان نیمه اول از میزبان مسابقه جلو بیفتد.

در نیمه دوم بازی شهرداری در حالی بازی متفاوت و رو به جلویی را به نمایش گذاشت که در دقیقه 75 با هجوم تمام عیار خود یک پنالتی به دست آورد اما این پنالتی را موسی شهباززاده از دست داد.

حملات مداوم تیم شهرداری اردبیل در حالی ادامه داشت که بالاخره در دقایق وقت اضافه نیمه دوم موسی شهباززاده پنالتی از دست داده را جبران کرد و یک گل از گل‌های خورده را جبران کرد تا به رغم بازی سزاوارانه شهرداری در نیمه دوم، این تیم اولین باخت خانگی خود را نیز تجربه کند تا با توجه به جدول مسابقات جایگاه هفتمی خود را نیز از دست بدهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، تیم شهرداری اردبیل با این باخت همچنان در سیر شکست و یا تساوی گام بر می‌دارد و به نظر می‌رسد تاب تماشاگران این تیم طاق شده و تیم شهرداری اردبیل حال و روز خوبی را سپری نمی‌کند.

سرپرست تیم شهرداری اردبیل نیز در پایان این بازی به شدت از داور بازی گلایه کرده و از کمیته داوران خواست تا در انتخاب داوران برای بازی تیم شهرداری تدبیری بیشتر بیندیشد.

اردبیلی‌ها در حالی در آخرین عصر تابستان شاهد شکست تیم محبوبشان بودند که این تیم هفته گذشته نیز در بیرون از خانه شکست خورده بود.