جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

نفت تهران به دیدار پدیده پارس‌آباد می‌رود - خبر

 

 

نفت تهران به دیدار پدیده پارس‌آباد می‌رود

رئیس هیأت فوتبال استان اردبیل گفت: مسابقه دوستانه بین تیم‌های نفت تهران و پدیده شهرداری پارس‌آباد امروز برگزار می‌شود.

نفت تهران به دیدار پدیده پارس‌آباد می‌رود

صمد نوتاش با تشریح برنامه‌های هیأت فوتبال استان اردبیل در گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: شاگردان علی دایی بعد از دیدار دوستانه با آبی‌پوشان امروز به دیدار پدیده پارس‌آباد می‌روند تا با این تیم نیز مسابقه دوستانه‌ برای ارزیابی نقاط ضعف و قوت برگزار کنند.

وی از برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان فوتبال اردبیل در سوم شهریور در اردبیل خبر داد و افزود: سوم شهریور فینال مسابقات قهرمانی فوتسال نونهالان استان اردبیل برگزار خواهد شد.

نوتاش گفت: در هفته دولت در افتتاحیه مسابقات لیگ برتر فوتبال استان یادواره شهید رجایی و شهید باهنر، مسابقه بین تیم کشاورز مشگین‌شهر و ذوب آهن اردبیل در شهر مشگین‌شهر برگزار می‌شود.

رئیس هیأت فوتبال استان اردبیل بیان کرد: در گرامیداشت این هفته  مسابقه بین تیم دیاری بیله‌سوار و ساوالان مشگین‌شهر در شهر بیله‌سوار برگزار خواهد شد.

نوتاش ادامه داد: همچنین مسابقه بین تیم میعاد پارس‌آباد و نسیم فولادلو در شهر پارس‌آباد برگزار شده و شاهد نمایش توانمندی فوتبالیست‌ها در قالب این رقابت‌ها خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی یادآور شد: تمام تلاش ما بر این است تا در گرامیداشت هفته دولت بتوانیم با برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی در رشته فوتبال و فوتسال زمینه حضور جوانان و نوجوانان را بیشتر فراهم آوریم.