جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

نظارت بر نانوایی‌های گرمی افزایش می‌یابد - خبر

 

 

نظارت بر نانوایی‌های گرمی افزایش می‌یابد

فرماندار گرمی مغان از تشدید نظارت بر نانوایی‌های این شهرستان به منظور بهبود کیفیت خبر داد.

نظارت بر نانوایی‌های گرمی افزایش می‌یابد
ابراهیم امامی در حاشیه بازدید از نانوایی‌های شهرستان گرمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: وضعیت عمومی شهرستان به لحاظ تامین نان مناسب است اما نظارت بر نانوایی‌ها برای بهبود کیفیت و کمیت نیز باید افزایش یابد.
 
وی افزود: به علت قطعی دو روزه گاز شهر گرمی، 10 نانوایی در نقاط مختلف شهر به صورت دو منظوره فعالیت می‌کنند تا اهالی مشکلی از بابت تامین نان و مایحتاج زندگی نداشته باشند.
 
رئیس شورای آرد و نان گرمی مغان بیان کرد: دوگانه کردن نانوایی‌ها که پیش از این نیز در دستور کار بود، باعث شده اکنون در شرایط قطعی گاز هیچ مشکلی از بابت تامین نان اهالی نداشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه باید نان با کیفیت و کمیت استاندارد در اختیار عموم قرار داد، تصریح کرد: اقدامات لازم برای افزایش نظارت بر نانوایی بخصوص لواش پزی‌ها در زمینه وزن ‌ای پخته شده انجام می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، امامی در رابطه با قطعی گاز شهر گرمی و 36 روستای بخش مرکزی نیز گفت: قطع گاز که به علت توسعه و بهسازی زیرساخت چهاربانده شهری و تامین خط گاز بخش موران انجام می‌شود، با سرعت مطلوبی در حال انجام بوده و تا فردا به اتمام رسیده و گاز شهر گرمی وصل خواهد شد.