حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۷

نصب 160 شاخه گاردریل در محورهای مواصلاتی مشگین شهر - خبر

 

 

نصب 160 شاخه گاردریل در محورهای مواصلاتی مشگین شهر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مشگین شهر گفت: 160 شاخه گاردریل برای افزایش ایمنی در محورهای مواصلاتی این شهرستان نصب شده است.

نصب 160 شاخه گاردریل در محورهای مواصلاتی مشگین شهر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رضا فرج پور، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مشکین شهر با بیان اینکه در 2 ماه گذشته 400 عدد علائم ایمنی در محورها نصب و 180 شاخه گاردریل دیگر نیز تعمیر شده افزود: با تلاش راهداران خستگی ناپذیر راه 11 روستا بطول 27 کیلومتر در سال اخیر بازگشایی، آبشستگی در مسیر موئیل با 400 متر مکعب خاکریزی اصلاح و آبروی تخریب شده روستای جمالو نیز مرمت و بازسازی شد.

وی حمل 800 تن نمک جهت یخ زدایی، جمع آوری 800 متر مکعب نخاله ساختمانی و تنقیه تقاطع پریخان به تعداد 3 دستگاه را از دیگر اقدامات این اداره در ماه های شهریور و مهر عنوان کرد و افزود : 2 هزار و 700 متر مربع چاله های موجود در رویه آسفالت راه های اصلی اصلاح و روکش آسفالت مسیر کوجنق بطول 7 کیلومتر انجام شده است.

وی با اشاره به اقدامات مستمر راهداری اعم از لکه گیری، خط کشی، حریم زنی و موارد دیگر از آمادگی کامل راهداران مشکین شهری جهت خدمت شبانه روزی در محورهای مواصلاتی به مردم شریف خبر داد.