جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

نصب چمن مصنوعی رینگ پیاده‌روی شورابیل آغاز شد - خبر

 

 

نصب چمن مصنوعی رینگ پیاده‌روی شورابیل آغاز شد

در یک طرح تحولی در مجموعه شورابیل اردبیل نصب چمن مصنوعی در رینگ پیاده‌روی شورابیل اردبیل آغاز شد.

نصب چمن مصنوعی رینگ پیاده‌روی شورابیل آغاز شد

شهردار اردبیل عصر امروز در جریان بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های اجرایی شهرداری اردبیل اظهار کرد: احداث تقاطع و میدان بزرگ نیار به کاهش تصادفات و تلفات رانندگی منجر می‌شود.

حمید لطف‌اللهیان تصریح کرد: میدان بزرگی با مساحت بالغ بر یک هکتار و با فضای سبز مناسب برای تقاطع نیار طراحی شده و پروژه ساماندهی این تقاطع با هزینه‌ای معادل هزینه ساخت یک زیرگذر در حال اجراست.

وی گفت: آسفالت‌ریزی مسیر دور دریاچه شورابیل همزمان با تکمیل بالغ بر 10 پروژه عمرانی دیگر در این مجموعه ادامه دارد.

شهردار اردبیل از به کارگیری امولسیون قیر برای اولین بار از سوی شهرداری در آسفالت خیابان ورودی جدید شورابیل از سمت ضلع جنوبی این دریاچه خبر داد.

لطف‌اللهیان در جریان بازدید از عملیات قیرپاشی ورودی جدید شورابیل از سمت نمایشگاه بین‌المللی که توسط ماشین‌آلات سازمان عمران شهرداری انجام می‌شود، با اذعان به اینکه حفظ محیط زیست در اجرای طرح‌های عمرانی در محدوده دریاچه شورابیل در اولویت برنامه‌های شهرداری است، از تلاش شهرداری اردبیل مبنی بر به کارگیری شیوه‌های جدید و دوستدار محیط زیست در پیشبرد طرح‌های عمرانی پیرامون شورابیل خبر داد.

وی مواردی همچون عدم آلودگی محیط زیست، عدم نیاز به فرآیند گرمادهی هنگام استفاده، عدم نیاز به حلال‌های نفتی، عدم آتش‌گیری هنگام نگهداری، حمل و اجرا، امکان کاربرد در شرایط مطلوب و همچنین کاربردهای گسترده در راهسازی و راهداری را از جمله مزایای استفاده از امولسیون‌های قیر نسبت به قیرهای محلول معمولی دانست.

لطف‌اللهیان از آغاز اجرای پروژه نصب چمن مصنوعی در مسیر پیاده‌روی دور دریاچه شورابیل خبر داد و بیان کرد: بیش از 350 پروژه عمرانی ریز و درشت در سطح شهر در حال انجام است که این پروژه‌های عمرانی تنها با وجود پیوست فرهنگی موجب توسعه پایدار شهری می‌شود.

شهردار اردبیل در جریان بازدید از عملیات اجرایی نصب چمن مصنوعی در رینگ پیاده‌روی مسیر سلامت دریاچه شورابیل از افتتاح این طرح تا 10 روز آینده خبر داد.

وی با اشاره به بخشی از پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده تا تعطیلات عید سعید فطر در مجموعه شورابیل اضافه کرد: مجموعه شورابیل با رویکرد انسان محور و سلامت محور در حال توسعه است.

لطف‌اللهیان در ادامه سخنان خود گفت: در حاضر نیز عملیات عمرانی 39 پروژه کوچک و بزرگ در محدوده مجموعه گردشگری شورابیل با سرعت و دقت لازم در حال انجام است.

وی اظهار کرد: اقدامات عمرانی مجموعه شورابیل به منظور فراهم آوردن زمینه برای توسعه زیرساختی این مجموعه در حال انجام است.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه همه طرح‌های اجرا شده و در حال اجرا در مجموعه گردشگری شورابیل به منظور فراهم آوردن زمینه برای توسعه زیرساختی این مجموعه در حال انجام است، تصریح کرد: شهرداری اردبیل اجرای طرح‌های مجموعه شورابیل را به شکل کاملاً استاندارد و جهت ارتقا سلامت شهروندان و نشاط عمومی در دست اجرا دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: امسال بخش اعظمی از طرح‌های در دست اجرا در محدوده مجموعه شورابیل به سرانجام می‌رسد.