جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نصب بیش از ۳ هزار عدد انشعاب گاز جدید در استان اردبیل - خبر

 

 

نصب بیش از ۳ هزار عدد انشعاب گاز جدید در استان اردبیل

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از نصب بیش از ۳ هزار عدد انشعاب گاز جدید در سطح استان اردبیل خبر داد.

نصب بیش از ۳ هزار عدد انشعاب گاز جدید در استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سردار اسماعیلی، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: از ابتدای سالچاری تعداد ۳ هزار و ۶۴ عدد انشعاب گاز جدید در سطح استان اردبیل نصب گردیده است.

او در خصوص عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات اظهار داشت: ازابتدای سالجاری تاکنون به میزان ۱۱۳ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی این استان اضافه شده است که با این وجود میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تاکنون به بیش از ۹ هزار و ۵۱۹ کیلومتر رسیده و تعداد ۳ هزار و ۶۴ عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان اردبیل نصب گردیده که تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل تاکنون به ۲۳۲ هزار و ۵۶۱ انشعاب رسیده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل افزود: در سال جاری بیش از ۶ هزار و ۷۳۰ مصرف کننده جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت گردیده است که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت به ۴۷۶ هزار ۹۵۰ مشترک رسیده است.

اسماعیلی روستا‌های بهره‌مند از گاز طبیعی در سطح استان اردبیل را با احتساب ۲۵ روستای افتتاح شده در هفته دولت ۱۲۴۹ روستا برشمرد و جمعیت شهری بهره‌مند از گاز طبیعی در سطح استان را ۱۰۰ درصد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از ۹۳ درصد عنوان کرد و افزود: استان اردبیل دارای ۲۹ شهر می‌باشد که تمامی ساکنین شهر‌ها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.