سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

نصب بیش از ۳۸۰۰ تابلوی الزامی در راه‌های استان اردبیل - خبر

 

 

نصب بیش از ۳۸۰۰ تابلوی الزامی در راه‌های استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از تهیه و نصب ۳ هزارو ۸۸۵ عدد تابلو‌های الزامی راه‌ها در محور‌های موصلاتی استان اردبیل خبر داد.

نصب بیش از ۳۸۰۰ تابلوی الزامی در راه‌های استان اردبیل

علی صبحی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تهیه و نصب یک هزارو ۱۱۰ مترمربع تابلو‌های اطلاعاتی در جاده‌ها را یادآور شد و گفت: با هدف ارتقای ایمنی محور‌ها در ۱۰ ماه گذشته هزارو ۳۷۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان با رنگ‌های گرم و سرد تجدید خط کشی شده است.

او با اشاره به اقدامات مستمر راهداران در نگهداری از راه‌ها تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی سفیران آرامش جاده‌ها شستشوی ۱۳ هزارو ۷۳۰ عدد علائم، تهیه و نصب ۸ هزارو ۲۰۰ عدد بازتاب چشم گربه ای، اجرای ۱۷۱ هزارو ۷۳۶ متر شیار لرزاننده طولی و عرضی و ۸ هزارو ۸۰۰ مترطول شیب شیروانی راه‌ها اصلاح شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ارتقای ایمنی محور‌ها را از جمله برنامه مهم راهداران استان دانست و بیان کرد: در ۱۰ ماه گذشته ۹۷۵ کیلومتر حریم راه تسطیح، ۲ هزارو ۸۵۰ مترطول سرعت کاه آسفالتی اصلاح و رنگ آمیزی، ۸۲۵ عدد استوانه ایمنی در دماغه‌های پربرخورد و یک هزارو ۸۴۰ متر حفاظ در پرتگاه‌ها و آبرو‌ها نصب شده است.