جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

نشست کمیته اطلاع رسانی رقابتهای لیگ ملتهای والیبال - خبر

 

 

نشست کمیته اطلاع رسانی رقابتهای لیگ ملتهای والیبال

نشست کمیته اطلاع رسانی رقابتهای لیگ ملتهای والیبال 2019 جهان با حضور اعضای ستاد برگزاری این مسابقات در صداوسیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای  مرکز اردبیل در این نشست ملا احمدی مدیر کل صدا وسیمای مرکز اردبیل و مسئول کمیته اطلاع رسانی برگزاری این رقابتها با تاکید بر اطلاع رسانی سریع ،دقیق و گسترده رویدادهای هفته چهارم لیگ ملتهای والیبال  گفت: انجام تبلیغات شهری ،نصب المانهای ورزشی ، مشارکت دادن مردم ،هماهنگی با شبکه های مختلف ،تبلیغات و اطلاع رسانی در فضای مجازی و ارتباط های زنده با شبکه های مختلف صداوسیما و بخشهای مختلف خبری و برگزاری مسابقات پیامکی در قالب برنامه های صداوسیما از جمله برنامه های تدارک دیده شده در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی این رویداد مهم ورزشی است.

در ادامه این نشست مدیران کل ورزش وجوانان و میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان وهمچنین شهرداران اردبیل و سرعین گزارشی از آخرین اقداماتشان برای برگزاری هرچه شایسته تر مسابقات لیگ جهانی والیبال در شهر اردبیل ارائه کردند.

این مسابقات با حضور تیمهای ملی ایران ،پرتغال ،استرالیا و فرانسه از 31 خرداد تا دوم تیر  به میزبانی اردبیل برگزار خواهد شد.