رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر

نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر


جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان با حضور اعضای این کمیته و معاونان صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز، در این جلسه مددی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل ، وظیفه محوری کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی را ایجاد اتحاد ملی و انسجام عمومی دانسته و افزود : نمایش حضور مردم در صحنه های سیاسی خصوصا در جشنهای دهه فجر و راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن انقلابی بودن و انقلابی ماندن ملت ایران را به جهانیان اثبات می کند.

مددی با تاکید بر تولید برنامه های با محتوای شاد و امید آفرین و ارائه گر پیشرفتهای صورت گرفته در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی استان در این دهه گفت : به عنوان بازوی رسانه ا ی نظام باید همه بکوشیم تا بار دیگر دشمنان و رسانه های بیگانه و وابسته را مایوس کنیم .

 در این جلسه علیپور جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز از تلاش  و همکاری 21 کمیته اجرایی و تخصصی ستاد دهه فجر استان برای  برگزاری بیش ا‌ز 3 هزار برنامه در استان اردبیل خبر داد و افزود : اصلی ترین برنامه این دهه حضور با شکوه و با شور و شعور ملت فهیم استان در راهپیمایی 22 بهمن ماه خواهد بود.

وی ایجاد جلوهای بصری در معابر و تزئینات شهری همچنین تهیه ماکت هواپیمای ورود حضرت امام (ره) به میهن اسلامی در یکی از میادین اصلی شهر را از اقدامات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری دیگر نهادها عنوان کرده و تهیه جلوه های ویژه تصویری از شور و اشتیاق مردم در استقبال از دهه فجر در اماکن عمومی و تهیه نماهای هوایی را در راهپیمایی 22 بهمن برای انعکاس بیشتر حضور آحاد مردم موثر دانست.

در این جلسه علاوه بر گزارش نمایندگان نهادهای رسانه ای استان معاونان صدا ، سیما و اطلاعات و اخبار صدا و سیمای اردبیل نیز به طور جدا گانه به تشریح برنامه های رادیویی ، تلوزیونی و خبری مختص دهه فجر پرداختند و بر استفاده از ظرفیتهای شهرستانها در تولید و انتشار گزارش ها تاکید کردند.