حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷

نشست مشترک مسولان صدا وسیما و جمعیت هلال احمر استان - خبر

 

 

نشست مشترک مسولان صدا وسیما و جمعیت هلال احمر استان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به همراه شورای معاونین خود با مدیر کل صدا وسیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در این نشست گفت: تاکنون20کامیون و تریلی از کمکهای غیر نقدی مردم نوعدوست استان اردبیل برای زلزله زدگان استان کرمانشاه اعزام شده اند.

غیبی در نشست مشترک مدیران و مسولان جمعیت هلال احمراستان و صدا و سیمای مرکز اردبیل با قدردانی ازانعکاس به موقع و شایسته امداد رسانی این جمعیت در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه کمک های غیر نقدی اهالی استان را شامل چادر پتو انواع پوشاک ولباس مواد غذایی وآب معدنی عنوان کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: مالک جعفرزاده از خیران استان اربیل هزینه ساخت20 واحد مسکونی را در مناطق زلزله زده تقبل کرده و در مدت زمان مشخص تکمیل و به نیازمندان تحویل داده خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همچنین از اعتماد مردم در تحویل هدایای نقدی و غیر نقدی مردم به این جمعیت قدردانی کرد و از آمادگی همکاران خود برای دریافت کمک های اهالی به منظور ارسال به مناطق زلزده خبرداد.

در این جلسه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم آمادگی این مرکز را برای انعکاس فعالیت ها واقدامات بشر دوستانه جمعیت هلا احمر در کمک رسانی به حادثه دیدگان در حوادث طبیعی و غیر طبیعی اعلام کرد.

دکترملااحمدی تشویق مردم و فرهنگ سازی در جامعه برای کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده در زمان بحران را از رسالت های مهم صدا وسیما دانست و بر همکاری تنگاتنگ این مرکز و جمعت هلال احمر استان تاکید کرد.         

در ادامه این جلسه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان اردبیل در آمد