جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

نشست مشترک مدیران دانشگاه علوم پزشکی و صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

نشست مشترک مدیران دانشگاه علوم پزشکی و صدا و سیمای مرکز اردبیل

جلسه تعاملی بین مدیران دانشگاه علوم پزشکی و صدا و سیما در باره پخش برنامه های سلامت محور و انعکاس عملکردهای این دانشگاه از شبکه سبلان ، در سالن جلسات صدا و سیما مرکز اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اردبیل،‌در این جلسه مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان اردبیل با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی ازطریق رادیو و تلوزیون گفت : دانشگاه علوم پزشکی میتواند با استفاده از ظرفیتهای موجود در شبکه استانی برنامه های آموزشی و درمانی و سلامت محور را به مردم انتقال دهد و در این باره  کارکنان مرکز در معاونت خبر ، سیما و صدا برای همکاری آمادگی کامل دارند.

مددی تهیه و پخش سریالها و برنامه های نمایشی در حوزه سلامت جامعه را تاثیرگذار دانست و ادامه داد : در حال حاضر علاوه بر برنامه های تولیدی و خبری ، صدا و سیما مرکز استان با ورود به فضای مجازی توانسته مخاطب افزایی کند .

در این نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هم تعامل سازنده و همکاری تنگا تنگ صدا و سیما با دانشگاه علوم پزشکی را ضامن ارتقای بهداشت و سلامت در جامعه دانست و گفت : طرح تحول سلامت به عنوان یک مسئله مهم عمومی تنها زمانی موفق خواهد بود که مردم آگاهی های لازم را در این باره داشته باشند.

اخوان اکبری ضمن تجلیل از عوامل تولید و پخش برنامه های مرتبط با طب سنتی و تاکید بر استفاده از متخصصان حاذق در این مورد گفت : در آینده نزدیک به دلیل اهمیت و کاربردی کردن این نوع از طب شاخه طب سنتی در دانشگاه علوم پزشکی استان ایجاد و تدریس میشود.