جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

نشست مشترک صداوسیما و نیروی انتظامی استان اردبیل - خبر

 

 

نشست مشترک صداوسیما و نیروی انتظامی استان اردبیل

در آستانه هفته ناجا از یگان انتظامی صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی شد.

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، مدیرکل مرکز اردبیل ضمن تبریک هفته ناجا, از زحمات و تلاش های فرماندهی نیروی انتظامی استان و پرسنل مخلص آن که برای اسقرار واستمرار نظم وامنیت در مراسمات دهه اول محرم بخصوص اجتماع عظیم عزاداران حسینی  در اردبیل در روزهای تاسوعا و عاشورا همت کردند, قدردانی کرد.

مددی با اشاره به اینکه همه ما مدیون نیروی انتظامی مقتدر و همیشه در صحنه هستیم گفت: در هفته ناجا رسانه ملی بیش از توان خود بایستی در کنار طلایه داران نظم و امنیت باشد و اقتدار, مجاهدت , ایثارگری و تلاش جهادی پلیس در ایجاد امنیت پایدار را منعکس نماید.

مدیر کل صدا و سیمای اردبیل اعتماد عمومی مردم به نیروی انتظامی را یک سرمایه اجتماعی دانست و تصریح کرد: احساس امنیت در بین آحاد مردم بالاتر از خود امنیت است و با نمایش توانمندی های جان برکفان نیروی انتظامی در سالهای اخیر, این اعتماد و اطمینان بیشتردر جامعه حس می شود.

سردار عبدی فرمانده انتظامی استان هم ضمن قدردانی از تعامل و همکاریهای متقابل  گفت: هم نیروی انتظامی وهم صداوسیما تحت امر ولی فقیه زمان اداره می شوند همین ارزشی بودن و در اطاعت ولی امر بودن بسیاری از مشکلات ما را مرتفع کرده و این نمونه عینی تعامل برای غلبه برمشکلات است که صداوسیما وفرماندهی انتظامی استان درکنار یکدیگر  به خوبی انجام می دهند.

فرمانده انتظامی استان در ادامه افزود: پلیس دیده بان و امین نظام جمهوری اسلامی و حافظ جان و مال مردم است.

وی با تجلیل از شهدا و جانبازان نیروی انتظامی تاکید کرد: پرسنل ایثارگر ناجا نشان داده اند در هر صحنه ای که لازم باشد برای حفاظت از کیان نظام و ناموس مردم آماده از خودگذشتن و بذل جان هستند.سردار عبدی در آستانه آغاز هفته نیروی انتظامی در برنامه گفتگوی ویژه سیمای سبلان نیز شرکت و به تشریح برنامه های بزرگداشت این هفته پرداخت.

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از پرسنل یگان انتظامی صدا و سیمای مرکز اردبیل به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا قدردانی شد.