رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

نشست مدیران صدا و سیما با ائمه جماعت شهرستانها - خبر

 

 

نشست مدیران صدا و سیما با ائمه جماعت شهرستانها

به منظور انعکاس کیفی تر رویدادهای مناطق مختلف استان ، نشست هم اندیشی مدیر کل و معاونان صدا و سیمای مرکز اردبیل با ائمه جمعه شهرستانها برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ، در این نشست که در مهمانسرای حوزه علمیه اردبیل برگزار شد ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با بیان اینکه خداوند نماز جمعه را به عنوان شبکه اطلاع رسانی بزرگ و مستحکم در میان مسلمانان قرار داده است گفت : صدا و سیمای اردبیل در پوشش خطبه ها اهتمام ویژه داشته و در انعکاس مشکلات و مطالبات مردمی چشم و گوش اهالی استان است .
آیت الله عاملی صدا و سیما را همچون ائمه جمعه ، نهادی مستقل از هر حزب و جناح و درخدمت مردم و ترویج مسائل اسلامی و فرهنگ ایرانی دانست و افزود : صدا سیما با استفاده از ظرفیتها همواره در کنار اقشار ضعیف مردم بوده و با اطلاع رسانی های جامع و آگاه سازیها و عمل به منویات مقام معظم رهبری ، همیشه نقشه های دشمنان را برآب کرده است.
در این نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز تولید و پخش برنامه های مبتنی بر توسعه فرهنگ و اخلاق و عمل به شعار رونق تولید را از اهداف رسانه ملی عنوان کرد و گفت : همگرایی و همبستگی شهرستانها و مناطق مختلف استان ، ما را در تهیه برنامه های بانشاط و امیدآفرین بیش از پیش یاری خواهد کرد.
ملا احمدی با بیان اینکه بیش از 60 درصد خبرهای پخش شده از صدا و سیمای مرکز اردبیل، رویدادهای شهرستانها را پوشش می دهد افزود : در نخستین ماه سال به همت زحمتکشان حوزه خبر صدا و سیمای مرکز و خبرنگاران آزاد شهرستانها ، خبرهای مهم و متعددی از شبکه های استانی و سراسری روی آنتن رفته است .
وی با یاداوی برخی از مشکلات صدا و سیمای مرکز اردبیل ، از تولید دهها مستند از شهدا و مفاخر در شهرستانهای استان خبر داد و بیان کرد : علیرغم تمام کاستیها ، هیچ وقت از نمایش قدرت و صلابت نظام جمهوری اسلامی و ایران عقب نخواهیم نشست .
ملا احمدی فرصتهای حضور شهرستانها در رسانه استانی را یکسان دانست و درباره تولید و پخش برنامه های ویژه ماه رمضان چه در شهرستانها و چه از داخل استودیوهای صدا و سیما ابراز آمادگی کامل کرد .
در این نشست ائمه جماعت شهرستانهای استان اردبیل ضمن خاطرنشان کردن برخی مطالبات مردمی ، پیشنهادات و نکته نظرات خود را برای ارتقای کیفی و کمی برنامه های مربوط به شهرستان ها بیان کردند.