جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

نشست فرماندهان بسیج ادارات کل ورزش و جوانان کشور با امام جمعه اردبیل - خبر

 

 

نشست فرماندهان بسیج ادارات کل ورزش و جوانان کشور با امام جمعه اردبیل

نشست فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل برگزار شد.

نشست فرماندهان بسیج ادارات کل ورزش و جوانان کشور با امام جمعه اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در حاشیه همایش فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور با حضور سردار آذرنوش رئیس بسیج ورزشکاران کشور و اسبقیان فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش وجوانان در اردبیل، با آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در این دیدار با اشاره به اینکه صیانت از ارزش های ملی و بین المللی امروزه یک امر مهم به شمار می رود اظهار داشت؛ یک مقام یا مسئولی که از ایمان و تقوای الهی برخوردار نیست در آخر هم به ملت خود خیانت می کند و هم اختلاسگری ها رو به افزایش می رود.
آیت الله عاملی با بیان اینکه امروز باید برای تقویت ایمان، بصیرت و آگاهی خود تلاش کنیم افزود: مسئولان ما باید از بصیرت و روحیه بالایی برای خدمت به مردم برخوردار باشند.
رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور از برگزاری کنگره 92 هزار شهید بسیجی خبر داد و گفت: در راستای ارج نهادن به مقام والای آنان و زنده نگه داشتن یادشان کنگره باشکوهی برگزار خواهد شد.
سردار داود آذر نوش در ادامه با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه کشور است، افزود: امسال سال رونق تولید است و نقشه راه ما هم باید براساس رونق تولید ملی و عمل به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باشد.
وی تصریح کرد :دشمن امروز جنگ اقتصادی را به راه انداخته تا از طریق این جنگ بتواند در روحیه مرم تاثیر بگذارد که باید همگان برای مقابله با این جنگ بسیج شویم.
رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور افزود :با توجه به این که امسال در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار گرفته ایم لذا توطئه های دشمنان در این ایام بیشتر خواهد شد که باید برای مقابله با این توطئه ها آمادگی لازم را داشته باشیم.