سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

نشست صمیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکزاردبیل با همکاران - خبر

 

 

نشست صمیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکزاردبیل با همکاران

دیدار عمومی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با همکاران با حضور معاونین ، مدیران ، و همکاران صدا وسیما در محل نمازخانه مرکز برگزار شد .

به گزارش دفتر و  روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ  که باحضور جمع کثیری از کارکنان  مرکز برگزار شد دکتر ملااحمدی ضمن تبریک دهه کرامت  از همکاری و همراهی تمامی همکاران مرکز تشکر وقدردانی نمود ه و به تشريح راهبردهاي صداوسيماي مرکز اردبیل براي چهل سالگي انقلاب اسلامي  پرداختند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با بيان اينكه  دشمنان نظام و اسلام براي كمرنگ نشان دادن توفيقات 40 ساله انقلاب اسلامی در اتاق هاي فكر و اندیشه ورز خود در حال توطئه چيني و برنامه ريزي برای صدمه زدن به نظام اسلامی هستند ،گفت: وظیفه رسانه ملی و استانی برملا کردن این آسیب ها و ایجاد نشاط و امیدواری در جامعه است.

دکتر ملا احمدی  بالا بردن سواد رسانه اي مردم ، اميد آفريني ، مرجعیت رسانه ملی، روشنگري شرايط موجود براي مردم و انعكاس  مشكلات جامعه را  از راهبردهاي رسانه استاني در چهل سالگي انقلاب دانست.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در ادامه به تدوین سیاست ها و راهبردهای مرکز در طول سال 97 که در همایش سراسری مدیران کل مراکز استانها در مشهد مقدس با حضور رئیس رسانه ملی ، معاونت امور استانها و مدیران ستادی برگزار شد اشار کرد و گفت : شبکه های اجتماعی و ماهواره ای یکی از رقبای بزرگ رسانه ای ما هستند و می خواهند با قدرت و توان رسانه ای خود به مردم القا كنند كه نظام در جايگاه ضعف قرار دارد، در حالي که صدا و سیما می تواند روشنگری کرده و دستاوردها و پیشرفت های نظام را به مردم به روشنی بازگو کند.

در پایان این نشست صمیمی جلسه پرسش و پاسخ نیز برگزار شد وجمعی از همکاران مرکز سوالت خود را از مدیر کل مرکز پرسیدند.