جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

نشست صمیمی سردار نوعی اقدم با بسیجیان مرکز اردبیل - خبر

 

 

نشست صمیمی سردار نوعی اقدم با بسیجیان مرکز اردبیل

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه با کارکنان صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اردبیل، سردار رحیم نوعی اقدم فرمانده دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت در نشست صمیمی با بسیجیان صدا و سیمای مرکز اردبیل با بیان اینکه در جبهه مقاومت از هر مکتب و اعتقادی حاضر شده و با اخلاص و با تمام صداقت به وظیفه خود عمل می کنند افزود: ما توانسته ایم دل های غیر هم مکتب و مذاهب مختلف را دور خود جمع کنیم و همراه کنیم .

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه، به جایگاه و پایگاه با عزت و با صلابت جمهوری اسلامی در منطقه و جهان اشاره کرد و اعتقاد قلبی به خدا و ائمه اطهار(ع) و بصیرت مردم ایران را مهمترین عامل ارتقای روز به روز این جایگاه دانست.

سردار نوعی اقدم، شکست های پی در پی دشمنان اسلام در صحنه های مختلف  منطقه ای مقابل جمهوری اسلامی را مورد اشاره قرار داد و گفت: به برکت رهبری فرمانده کل قوا، خون شهدا و بصیرت ملت امروز رویاروئی ایران با آمریکا در عراق، سوریه، لبنان و یمن با پیروزی جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران همراه شده است.

وی ادامه داد: این پیروزی ها و موفقیت های جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف به هیچ عنوان برای استکبار جهانی قابل هضم نیست و بر این اساس در طول سال های گذشته همواره فتنه ها و دسیسه هایی را علیه ما طراحی و اجرا کرده است.

در پایان این نشست، مدیر کل صداو سیمای مرکز اردبیل ضمن تشکر از حضور سردار نوعی اقدم در جمع کارکنان مرکز اردبیل، با اهدای لوح سپاس از ایشان قدردانی کرد.