سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

نشست صمیمی با گویندگان، مجریان و گزارشگران مرکز اردبیل - خبر

 

 

نشست صمیمی با گویندگان، مجریان و گزارشگران مرکز اردبیل

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در نشست صمیمی با گویندگان، مجریان و گزارشگران از زحمات و تلاش های آنان قدردانی کرد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای اردبیل؛ در این نشست که با رعایت پروتکل های بهداشتی در نمازخانه مرکز برگزار شد، دکترملااحمدی مدیر کل مرکز گفت: گویندگان، مجریان و گزارشگران مرکز هم از لحاظ حرفه ای و هم از لحاظ اخلاقی عملکرد خوبی دارند و طبق ارزیابی مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا وسیما در نیم سال اول سالجاری سه مجری سیمای مرکز اردبیل حایز رتبه های برتر شدند.

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گویندگان، مجریان و گزارشگران را ویترین، نماد و هویت رسانه دانست و گفت: بوسیله آنان با دولت ، مسئولان و مردم در تعامل هستیم.

وی داشتن سواد و دانش بالا، تخصص و حرفه ای گری، دوری از مسائل حاشیه ای، پوشش ظاهری و فردی مناسب، داشتن شجاعت، صداقت و صراحت توام با اخلاق اجتماعی و فردی، آمادگی قبلی برای حضور در برنامه، عدم استعمال واژه های بیگانه و پرهیز از بداهه گویی را از خصوصیات و امتیازات مجریان و گویندگان دانست.

در پایان این نشست صمیمی که به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نزدیکی انتخابات، ایام نوروز و ماه مبارک رمضان برگزار شد، مجریان، گویندگان و گزارشگران مرکز سوالات خود را مطرح کردند.