جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

نشست تخصصی رسانه دفاع مقدس و مقاومت در اردبیل - خبر

 

 

نشست تخصصی رسانه دفاع مقدس و مقاومت در اردبیل

در آستانه فرارسیدن سوم خرداد ، سالروز پیروزی خرمشهر نشست تخصصی رسانه، دفاع مقدس و مقاومت با حضور اصحاب رسانه و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس استان اردبیل برگزار شد.

نشست تخصصی رسانه دفاع مقدس و مقاومت در اردبیل

ه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این نشست ملا احمدی مدیر کل صداوسیما مرکز اردبیل به نقش اثر گذار رسانه در تقویت جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت : در حال حاضر ۲۹۰ رسانه خارجی با طرح برنامه ها و ایجاد انواع جریان سازی ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سعی در جداسازی ملت ایران از ارزش های دفاع مقدس داشته اند که در این راه شکست خورده اند چرا که رسانه ملی رسانه آگاهی و امید است.

در ادامه رسولی رییس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل وظیفه دانشگاه ها را تربیت نسل انقلابی و آمیخته با ارزش های دفاع مقدس دانسته و گفت: هم اکنون دانشگاه ازاد با نام گذاری پروژه های خود به نام شهدا و تقدیم دو شهید مدافع حرم و برگزاری یادواره های شهدا در این راه قدم برداشته است.

واحد مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل نیز به برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری نشست های تخصصی ، تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران، خاطره گویی سخنرانی و برنامه های مختلف ورزشی و فرهنگی از جمله برنامه های این هفته است.