حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

نشست اعضای مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل با مسئولان صدا و سیما - خبر

 

 

نشست اعضای مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل با مسئولان صدا و سیما

اعضای مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در این دیدار با اشاره به اینکه خاصیت رسانه نقد و انتقاد و مطالبه گری است افزود: بایستی روحیه پذیرش انتقاد و پرسشگری را در جامعه بالا برده و ضمن نقد از مسئولان، از آحاد مردم نیز انتقاد کرد تا به وظایف شهروندی و اجتماعی خود به نحو مطلوب عمل نمایند.

دکتر ملا احمدی در نشست همفکری با مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل تصریح کرد: تحریم‌های اقتصادی علیه ایران و تهاجم شبکه های فارسی زبان بیگانه نمود دیگری از ترفندهای دشمنان برای متزلزل کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این میان تغییر الگوی مصرف، سبک زندگی ایرانیان و متزلزل کردن کیان خانواده نقطه آماج آنان برای رسیدن به هدفشان است، اما رسانه ملی و استانی با مدیریت فضای حاکم بر جامعه با همکاری سایر نهاد های دولتی و مردم نهاد، به دشمن اجاز سوء استفاده نخواهد داد.

اعضای مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های صدا و سیمای مرکز اردبیل یادآور شدند که مطالبه گری حق مردم است که در چارچوب قانون بایستی بستر سازی شده تا شاهد آشوب و اغتشاشات خیابانی نباشیم.

استفاده از ظرفیت رسانه استانی در توسعه همه جانبه استان، پوشش رسانه ای جلسات مجمع با حضور مسئولان استانی، درخواست نشست مشترک با برنامه سازان و تهیه کنندگان رسانه استانی، استفاده از کارشناسان متخصص در حوزه آموزش و پرورش، ترویج فرهنگ  استفاده  از فضاهای عمومی و فرهنگ میهمان نوازی، اشتغال و معضل بیکاری، افزایش جذابیت برنامه های صدا و سیما و... از اهم مسائل و موارد مطرح شده در این نشست می باشد.