جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نشست استاندار با اعضای شورای شهر اردبیل - خبر

 

 

نشست استاندار با اعضای شورای شهر اردبیل

در آستانه روز شوراها ،استاندار اردبیل عصر دیروز با حضور در محل شورای شهر اردبیل با اعضای این شورا و شهردار اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

 

نشست استاندار با اعضای شورای شهر اردبیل

 

دراین دیدار خدابخش با اشاره به جایگاه و اهمیت شورا در اسلام ، اصلی ترین وظیفه این نهاد را فرهنگ سازی در عرصه های مختلف دانست و گفت: استانداری اردبیل با تمام توان از طرح ها و اقدامات شورای شهر حمایت می کند.

وی با بیان اینکه اگر شورا مصوبه ای بر اساس فرآیند قانونی انجام دهد، هیچ کس حق نظارت و سوال از آن را ندارد، افزود: تعامل دولت و شورا بسیار خوب است و این دو نهاد می توانند با برنامه ریزی مناسب زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه استان را فراهم کنند.

استاندار اردبیل 60 درصد مشکلات طرح های استان را ناشی از قوانین دست و پاگیر نظام اداری دانست و اظهار امیدواری کرد با حمایت ازسرمایه گذاران بخش خصوصی ، شاهد افزایش منابع مالی شورا و شهرداری باشیم.

سرداری رییس شورای شهر اردبیل نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد گفت: ایجاد قطار شهری برای رفع معضل ترافیک ، احداث پل ایستگاه سرعین ، ایجاد امکانات رفاهی و توسعه فضای سبز از جمله اولویت های مهم برنامه های این شورا در سال جدید است.