جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

نشر آثار شهدای روحانی در دفاع مقدس یکی از واجبات است - خبر

 

 

نشر آثار شهدای روحانی در دفاع مقدس یکی از واجبات است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نشر آثار شهدای روحانی یکی از واجبات دفاع مقدس است و در این زمینه جای هیچ کم‌کاری نیست.

نشر آثار شهدای روحانی در دفاع مقدس یکی از واجبات است
حجت‌الاسلام میثم فیاضی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه مسئول امور روحانیت در دفاع مقدس اردبیل اظهار داشت: حفاظت و صیانت از ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی یک اصل اساسی و مهم برای ادای دین در برابر شهدای والامقام و عزیز کشورمان است.
 
وی با اشاره به این که یاد و خاطره شهدای والامقام نباید به هیچ عنوان فراموش شود بیان کرد: باید تمام تلاش و توان خود را به‌کارگیریم تا در راستای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی پیشگام باشیم که این یک اصل جدایی‌ناپذیر و مهم است.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دفاع مقدس یک توفیق بزرگ الهی است که باید با نگاه جامع به این مهم نگریسته شود و در این زمینه موزه‌های فرهنگی را به عنوان خیمه‌گاه شهدا باید در نظربگیریم.
 
فیاضی تصریح کرد: موزه دفاع مقدس یک مکان مقدس و ارزشمند است که باید با صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس به آن پرداخته شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در امر پاسداری از این ارزش‌های مقدس جامه عمل بپوشانیم.
 
وی اظهار کرد: نشر آثار شهدای روحانی یکی از واجبات دفاع مقدس است و در این زمینه جای هیچ کم‌کاری نیست و در این زمینه داشتن 38 شهید روحانی یک افتخار بزرگ و کم‌نظیر در حوزه دفاع مقدس استان اردبیل است که باید این اهداف به صورت همه‌جانبه به همگان و به ویژه نسل جوان و امروزی ترویج یابد.