جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

نشت یابی بیش از ۶ هزار کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز اردبیل - خبر

 

 

نشت یابی بیش از ۶ هزار کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز اردبیل

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از نشت‌یابی ۶ هزارو ۵۳ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز این شرکت در شش ماهه نخست سال ۹۹ خبر داد.

نشت یابی بیش از ۶ هزار کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز اردبیل

سردار اسماعیلی، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل هدف از انجام عملیات نشت یابی را شناسایی و ثبت نقاطی که نشتی گاز دارند و اطلاع رسانی آن به تیم‌های کنترل و رفع نشتی دانست و گفت: پس از شناسایی موارد نشتی، توسط تیم‌های نشت یابی، موارد نشتی و مخاطره آمیز در اسرع وقت به بهره برداری ناحیه گازرسانی اعلام، و واحد‌های مربوطه در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع نشتی اقدام می‌کنند.

او با توجه به لزوم تداوم خدمات گازرسانی و تامین مستمر گاز طبیعی برای مشترکین این مهم را منوط به شناسایی و کنترل نقاط مخاطره آمیز و رفع هرگونه نشتی‌های موردی و احتمالی برشمرد، افزود: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۶ هزار کیلومتر شبکه توزیع و خط تغذیه و بیش از ۱۳۷ هزار انشعاب مورد نشت یابی قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در پایان با تأکید بر جدی گرفتن نشت گاز، به مشترکین عزیز توصیه کرد: به منظور حصول اطمینان از عدم وجود نشت گاز، لازم است مشترکین گاز خانگی سیستم‌های لوله کشی گاز داخلی منازل خود را حداقل شش ماه یکبار با کف صابون نشت یابی کنند.