سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

نخستین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی شهرستان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد - خبر

 

 

نخستین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی شهرستان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد گفت: نخستین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی شهرستان پارس‌آباد مغان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شد.

نخستین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی شهرستان پارس‌آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد
سرهنگ حسن نوری در آیین اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی پارس‌آباد اظهار داشت: نخستین کاروان راهیان نور دانش‌آموزی شهرستان پارس‌آباد مغان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شد.
 
وی با اشاره به جزئیات این کاروان‌های راهیان نور افزود: امروز صبح 373 نفر از دانش‌آموزان مدارس سطح شهرستان پارس‌آباد در قالب 8 اتوبوس و 3 خودرو سبک به مناطق عملیاتی و جنگی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.
 
نوری همچنین از اتمام اعزام راهیان نور شمال‌غرب کشور خبر داد و تصریح کرد: امسال بیش از 1000 نفر در قالب راهیان نور در 4 مرحله و با 21 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
 
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: هدف از اعزام جوانان به مناطق عملیاتی آشنایی آنها با فضای دفاع مقدس و لمس کردن ایثار و فداکاری رزمندگان و شهدا در راه اسلام و دفاع از عزت و هموطنان در مقابل دشمنان و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی در ادامه اظهار کرد: در این کاروان‌ها که به مدت 5 روز به‌طول خواهد انجامید، برنامه‌های فرهنگی و هنری اجرا و راویان در طول سفر خاطراتی از دفاع مقدس برای دانش‌آموزان بیان خواهند کرد.