رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر اواخر ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر اواخر ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار اردبیل با اشاره به این که پروژه تمام شیشه‌‌ای ایران در اردبیل اواخر اسفند ماه به بهره‌برداری می‌رسد ،گفت: زیرساختهای این پروژه نیز در حال حاضر آماده است.

نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر اواخر ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر بهنامجو ضمن اشاره به حمایت از سرمایه‌گذار این مجموعه گفت: هفته آینده دستگاه‌های اجرایی مربوطه در مجموعه پل هیر حضور می‌یابند و مشکلات و موانع این پروژه برطرف شود.
 
وی بیان کرد: با راه‌اندازی این پروژه گام اساسی در توسعه گردشگری استان برداشته می‌شود و این پروژه‌ها برای ما بسیار حائز اهمیت هستند.
 
بهنامجو بیان کرد: توسط نوبخت اعتبارات خوبی به راه‌آهن اردبیل، سد گیوی و پروژه‌های در حال اجرایی استان اختصاص یافت و بی‌شک با هزینه‌کرد این اعتبارات تحول عظیمی در ساماندهی جاده‌های مواصلاتی استان و تسهیل عملیات اجرایی راه‌آهن اردبیل اتفاق می‌افتد.
 
وی بیان کرد: مشکلات و موانع شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و اهتمام ویژه‌ای در راستای اجرای این پروژه‌ها خواهیم داشت.
 
استاندار اردبیل از برنامه‌ریزی برای توسعه بخش کشاورزی و صنعت و معدن استان خبر داد و  گفت: باید بتوانیم در این زمینه اقدامات اساسی انجام دهیم تا بخش کشاورزی و صنعت و معدن استان شکوفا شود.
 
بهنامجو گفت: انتظار می‌رود سازمان میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و صنعت و معدن استان پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی خود و فعالیت‌های خود را ارائه دهند تا برنامه‌ریزی اساسی برای فعال‌سازی پروژه‌های راکد و نیمه‌راکد داشته باشیم.