رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران آماده افتتاح است - خبر

 

 

نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران آماده افتتاح است

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: راه‌اندازی نخستین پل شیشه‌ای هیر تحول گردشگری اردبیل را به دنبال دارد و این پروژه در آینده‌ای نزدیک آماده افتتاح است.

نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران آماده افتتاح است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رضا کریمی در بازدید از عملیات اجرایی پل شیشه‌ای ایران اظهار داشت: راه‌اندازی نخستین پل شیشه‌ای هیر تحول گردشگری اردبیل را به دنبال دارد و این پروژه بسیار حائز اهمیت بوده و تمام دستگاه‌های اجرایی استان و نمایندگان مردم در مجلس پیگیر اتمام این پروژه هستند.
 
وی ضن تشکر از مدیرعامل اجرایی این پروژه بیان کرد: خوشبختانه عملیات اجرایی این پروژه تسهیل شده است و این پروژه بسیار خوب پیش می‌رود.
 
وی تصریح کرد: براساس قول سرمایه‌گذار مجموعه در صورت رفع برخی موانع این پروژه در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری ‌می‌رسد و پروژه پیشرفت قابل توجهی داشته و رفته رفته تکمیل می‌شود.
 
کریمی بیان کرد: در کنار نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران زیپ لاین این مجموعه نیز راه‌اندازی می‌شود و مراکز خدماتی برای گردشگران همزمان با افتتاح این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.
 
کریمی از حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذار پل هیر تصریح کرد: ما قدردان تلاش‌ها و زحمات مهندسان بومی این پروژه هستیم که با جدیت برای بهره‌برداری این پروژه در تلاشند.