جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

نخستین مدرسه قایقرانی استان اردبیل در شورابیل راه‌اندازی می‌شود - خبر

 

 

نخستین مدرسه قایقرانی استان اردبیل در شورابیل راه‌اندازی می‌شود

رئیس هیئت قایقرانی استان اردبیل گفت: نخستین مدرسه قایقرانی استان در منطقه شورابیل راه اندازی می‌شود.

نخستین مدرسه قایقرانی استان اردبیل در شورابیل راه‌اندازی می‌شود
مرتضی قاطع امروز در نشست با هیئت قایقرانی اداره ورزش استان اظهار داشت:  با نشست مشترک اعضای هیات قایقرانی استان اردبیل و مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل و با حمایت این مجموعه فرهنگی ورزشی اولین مدرسه قایقرانی استان اردبیل در مرکز استان در سایت قایقرانی منطقه نمونه گردشگری شورابیل راه اندازی خواهد شد.
 
وی افزود: اقدامات اولیه راه اندازی این مدرسه انجام گرفت و تفاهم اولیه با مدیر عامل مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری انجام گرفت و حمایت های لازم در همین راستا جهت خرید تجهیزات لازم برای راه‌اندازی مدرسه و همچنین استعدادیابی از نوجوانان و جوانان انجام گرفت.
 
رئیس هیات قایقرانی استان ادربیل بیان کرد: با حمایت شهرداری و مجموعه فرهنگی ورزشی تیم قایقرانی روئینگ استان با نام شهرداری اردبیل در لیگ کشوری شرکت کرد که این مسابقات در دور رفت در دریاچه آزادی برگزار شد.
 
قاطع تصریح کرد: تیم شهرداری در این مسابقه توانست در مکان سوم قرار بگیرد و امید واریم با حمایت های شهرداری اردبیل در دور برگشت جایگاه تیم را در جدول جا به جا بکنیم.
 
در پایان رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل از حمایت مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل و همچنین شهردار اردبیل قدردانی کرد.