جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

نخستین محموله کمکی بسیج اردبیل به مناطق سیل‌زده ارسال شد - خبر

 

 

نخستین محموله کمکی بسیج اردبیل به مناطق سیل‌زده ارسال شد

فرمانده سپاه ناحیه اردبیل گفت: نخستین محموله کمکی بسیج شهرستان اردبیل صبح امروز در قالب یک کامیون به مناطق سیل زده استان های گلستان و مازندران ارسال شد.

نخستین محموله کمکی بسیج اردبیل به مناطق سیل‌زده ارسال شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ حسن دهقانی بعد از ظهر امروز در حاشیه ارسال محموله کمکی بسیج در اردبیل اظهار داشت: بدر قالب کمک‌رسانی به نیازمندان و سیل‌زدگان  نخستین محموله کمکی بسیج شهرستان اردبیل صبح امروز در قالب یک کامیون به مناطق سیل زده استان‌های گلستان و مازندران ارسال شد.
 
وی  هدف از این امر را کمک به مردم سیل زده استان های گلستان و مازندران دانست و گفت: این محموله نخستین محموله کمکی بسیج شهرستان اردبیل به مناطق سیل زده استان های گلستان و مازندران بود.
 
دهقانی از مردم نوع دوست و خیر شهرستان و استان اردبیل خواست تا کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به پایگاه ها و حوزه های مقاومت محله خود تحویل دهند تا در سریع ترین زمان ممکن به دست هموطنان سیل زده در استان های گلستان و مازندران برسد. 
 
فرمانده سپاه ناحیه اردبیل گفت: درصدد هستیم با رفع مشکلات سیل‌زدگان در راستای خدمات‌رسانی به هموطنان خود پیشگام باشیم و بتوانیم به وظایف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم چرا که هم‌اکنون هموطنان ما نیازمند یاری ما هستند و اگر در این روزها به همدیگر کمک‌رسانی نکنیم در حقیقت به وظایف خود عمل نکرده‌ایم.
 
دهقانی بیان کرد: بسیج و سپاه همیشه در کنار و همپای مردم در حال کمک‌رسانی به نیازمندان است که در این زمینه در تلاش هستیم تا بتوانیم به وظایف خود در راستای کمک‌رسانی به نیازمندان گام برداشته و مثل همیشه نقش خود را نشان دهیم.