سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نخستین دفتر خدمات سلامت پارس‌آباد مغان آغاز به کار کرد - خبر

 

 

نخستین دفتر خدمات سلامت پارس‌آباد مغان آغاز به کار کرد

نخستین دفتر خدمات سلامت شهرستان پارس‌آباد مغان با هدف ارتقای سلامت عمومی و تقویت نظارت بر اصناف و اغذیه‌فروشی‌ها آغاز بکارکرد.

نخستین دفتر خدمات سلامت پارس‌آباد مغان آغاز به کار کرد

فرماندار شهرستان پارس‌آباد مغان روز چهارشنبه در آیین گشایش این دفتر، راه‌اندازی و شروع فعالیت این مرکز را گامی مهم در راستای ارتقای سلامت و بهبود کیفیت زندگی مردم دانست.

عدالت حاجی‌پور، با تاکید بر ضرورت رعایت بهداشت فردی و اجتماعی افزود: سلامت مقوله‌ای بسیار مهم برای ارتقای شاخص‌های زندگی آحاد جامعه محسوب می‌شود به طوری که رعایت نکردن مراقبت‌های اولیه بهداشتی در زندگی روزمره، علاوه بر ایجاد مسائل و مشکلات جسمی و روحی برای افراد، سالانه هزینه زیادی نیز برای کشور تحمیل می‌کند.

وی همچنین با اشاره به خیز دوباره ویروس کرونا در منطقه و کشور بیان کرد: بیماری کرونا به دلیل کم‌توجهی مردم به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت نکردن پروتکل‌ها و الزامات بهداشتی دوباره در حال گسترش است.

فرماندار شهرستان پارس آباد با قدردانی از اقدامات و تلاش اصناف این شهرستان پس از شیوع کرونا، از مردم خواست با عمل به هشدارها و توصیه‌های ستاد کرونا و رعایت موازین بهداشتی، به قطع زنحیره انتقال این بیماری کمک کنند.

مسوول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس‌آباد نیز در این آیین گفت: دفتر خدمات سلامت پارس‌آباد با رعایت کامل قوانین و مقررات و به منظور تقویت نظارت بر مراکز صنفی و اغذیه فروشی‌ها توسط بخش خصوصی ایجاد شده است.