سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نخستین تور آموزش سراسری تجهیزات پزشکی در اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

نخستین تور آموزش سراسری تجهیزات پزشکی در اردبیل برگزار شد

مدیر کارگروه آموزش تخصصی تجهیزات پزشکی گفت: نخستین تور آموزش سراسری تجهیزات پزشکی با حضوردانشجویان پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد.

نخستین تور آموزش سراسری تجهیزات پزشکی در اردبیل برگزار شد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اسماعیل صفوی در نخستین تور آموزشی سراسری تجهیزات پزشکی در اردبیل افزود: نخستین تور آموزشی سراسری تجهیزات پزشکی از 3 مهر ماه با حضور دانشجویان رشته پزشکی در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل آغاز شده است و این برنامه برای نخستین بار در استان اردبیل برگزار می‌شود که می‌تواند برای دانشجویان رشته پزشکی بسیار موثر باشد.
 
وی با بیان اینکه کارگاه آموزشی تخصصی و ورکشاپ تمرینی٬ تعمیرات و نگهداشت تجهیزات پزشکی٬ کلینیکی و بیمارستانی در نخستین تور آموزشی پزشکی در اردبیل برگزار می‌شود٬ افزود: استقبال دانشجویان از نخستین تور آموزشی تجهیزات پزشکی بسیار خوب بوده است و انتظار می‌رود این آموزش سراسری دستاوردهای زیادی برای دانشجویان داشته باشد.
 
رئیس کارگروه آموزشی تخصصی دوره تجهیزات پزشکی گفت: نخستین تور آموزش سراسری پزشکی تا 11 مهر ماه در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ادامه خواهد داشت و امیدواریم با ارائه آموزش‌های نوین در حوزه تجهیزات پزشکی گام بزرگی در افزایش آگاهی و اطلاعات دانشجویان برداریم.
 
صفوی بیان کرد: هدف از برگزاری نخستین دوره آموزش سراسری تجهیزات پزشکی تربیت و توانمندسازی نیروهای متخصص رشته پزشکی است که این امر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری انجام می‌شود که انتظار می‌رود با حضور دانشجویان رشته پزشکی به این هدف بریم.
 
وی با بیان اینکه بعد از برگزاری نخستین دوره آموزشی سراسری تجهیزات پزشکی به نفرات برتر مدرک از سوی سازمان فنی حرفه‌ای صادر می‌شود٬ اظهار کرد: این همایش با همکاری شرکت بی ام ای و توسعه طرح و پردازش پارس‌آوات٬ دپارتمان مهندسی پزشکی و مرکز آموزش و تحقیقات صنعت ایران و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی برگزار می‌شود و انتظار می‌رود با ارائه گواهی نامه رسمی و برگزاری آزمون پایان دوره دانشجویان به اهداف مورد نظر خود در این همایش برسند.