رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

نخستین آزمون استخدام سراسری ۹۸ در بهار برگزار می‌شود - خبر

 

 

نخستین آزمون استخدام سراسری ۹۸ در بهار برگزار می‌شود

معاون رییس جمهور گفت: ثبت نام نخستین آزمون سراسری جذب نیرو برای سال جدید بهار ۹۸ صورت خواهد گرفت.

نخستین آزمون استخدام سراسری ۹۸ در بهار برگزار می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جمشید انصاری امروز در جریان بازدید از پروژه بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهدای شهرستان پارس آباد مغان به خبرنگاران گفت: امسال استخدام نیروی جدید برای نهاد‌های دولتی در ۲ مرحله که ثبت نام یکی از آنها هفته گذشته صورت گرفت، انجام شد و ثبت نام نخستین آزمون سراسری جذب نیرو برای سال جدید نیز، بهار ۹۸ صورت خواهد گرفت.
 
وی تصریح کرد: در پنج سال گذشته بیش از ۱۵۰ هزار نفر در نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی جذب شده اند.
 
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور بیان کرد: بر اساس قانون در قبال خروج نیروی انسانی از بدنه دولت، نیرو‌هایی جایگزین آنها می‌شوند که در طول سال‌های مختلف بر اساس شرایط تعداد این افراد متغیر و کم و زیاد می‌ شوند.
 
انصاری با اشاره به آماده افتتاح شدن پروژه بیمارستان شهدای پارس آباد مغان گفت: با تجهیز این بیمارستان اقدام برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز آن صورت خواهد گرفت.
 
وی بیان کرد: وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نیاز نیروی انسانی این بیمارستان را به سازمان اداری و استخدامی اعلام کرده و مراحل جذب و استخدام نیرو‌ها انجام می‌گیرد.
 
معاون رییس جمهور همچنین در پاسخ به سوالی درباره روابط ایران و جمهوری آذربایجان و خدمات ارائه شده به شهروندان این کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران از زمان استقلال کشور همسایه روابط رو به رشدی با آذربایجان دارد و همکاری گسترده‌ای بین ۲ طرف در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فنی در جریان است.