جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

نحوه بهره‌برداری از سدهای استان اردبیل برای کشاورزان مشخص شود - خبر

 

 

نحوه بهره‌برداری از سدهای استان اردبیل برای کشاورزان مشخص شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: وضعیت بهره‌برداری و نحوه استفاده کشاورزان از سدهای استان توسط دستگاه‌ها تبیین شود.

نحوه بهره‌برداری از سدهای استان اردبیل برای کشاورزان مشخص شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهروز ندایی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فنی استان اردبیل اظهار داشت: بررسی و تعیین تکلیف پروژه‌های در دست اجرا باید جزو اولویت‌های دستگاه‌های مرتبط با این موضوع قرار گیرد و در این زمینه اقدامات و پیگیری‌های لازم و اساسی انجام شود.
 
وی در مورد بررسی پروژه سد تازه کند افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی مناسب سدهای تازه کند و عمارت هنوز نحوه بهره‌برداری تعیین تکلیف نشده است که لازم است در این خصوص تمهیدات لازم اندیشیده شود.
 
رئیس شورای فنی استان اردبیل گفت: اگر آب کافی در سد تازه‌کند یا عمارت وجود دارد لازم است زمینه‌های لازم برای بهره‌برداری و استفاده کشاورزان مهیا شود تا زمینه برای توسعه بخش کشاورزی و تولیدات در این زمینه فراهم شود.
 
ندایی در مورد تکمیل و بهسازی محور سه راهی رضی به امیرکندی تصریح کرد: تا پایان سال باید تکمیل این پروژه از سوی دستگاه‌های مرتبط پیگیری شود و اعتبارات اختصاص یافته به این پروژه تخصیص یابد چرا که این امر از مطالبات مردم این منطقه به شمار می‌رود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به بررسی مشکلات پیمانکاران با نوسازی مدارس بیان کرد: در راستای احداث و نوسازی مدارس پیمانکاران با مشکل مواجه هستند و در همین زمینه انتظار می‌رود متولیان امر و مسئولان مربوطه در زمینه رفع موانع موجود بررسی‌های لازم را انجام داده و در این زمینه اقدام کنند.