سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

نتایج انتخابات فقط از سوی فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه اعلام می‌شود - خبر

 

 

نتایج انتخابات فقط از سوی فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه اعلام می‌شود

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: نتایج انتخابات پس از تایید وزارت کشور با هماهنگی شورای نگهبان از سوی فرمانداران مرکز حوزه انتخابیه اعلام می‌شود.

نتایج انتخابات فقط از سوی فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه اعلام می‌شود

غلامحسین غاربی، مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: از فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های مجازی استان انتظار می‌رود از گمانه زنی در خصوص نتایج انتخابات خودداری کرده و مردم هم منتظر اعلام رسمی نتایج از سوی مراجع ذیصلاح و از طریق رسانه‌های رسمی باشند.

او تاکید کرد: انتشار هرگونه شایعات و اخبار تردیدآمیز می‌تواند موجب ایجاد تنش و بحران در جامعه شده و جرم محسوب می‌شود بنابراین ضرورت دارد صبوری پیشه کرده و منتظر اعلام رسمی نتایج انتخابات باشند.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان از ساعات اولیه شروع انتخابات در استانداری مستقر شده و اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط را از طریق سایت و کانال استانداری منتشر می‌کند.

غاربی بیان کرد: اکیپ‌های خبری صدا و سیما نیز در چهار مرکز شهرستان اردبیل و همچنین دیگر مراکز حوزه انتخابیه مستقر بوده و آخرین اطلاعیه‌ها و اخبار را به اطلاع هم استانی عزیز می‌رساند.