جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

نامگذاری پل جام‌جم اردبیل به‌نام سردار شهید سلیمانی/ پروژه‌های عمرانی به ترتیب اولویت اجرا می‌شود - خبر

 

 

نامگذاری پل جام‌جم اردبیل به‌نام سردار شهید سلیمانی/ پروژه‌های عمرانی به ترتیب اولویت اجرا می‌شود

شهردار اردبیل گفت: با احداث پل جام‌جم اردبیل که به‌نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مزین گردید ورودی اردبیل از سمت آستارا ساماندهی شده و مشکل مسدود بودن یکی از خیابان های اصلی این مسیر برطرف می‌شود.

نامگذاری پل جام‌جم اردبیل به‌نام سردار شهید سلیمانی/ پروژه‌های عمرانی به ترتیب اولویت اجرا می‌شود

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: با احداث پل جام‌جم اردبیل که به‌نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مزین گردید، ورودی اردبیل از سمت آستارا ساماندهی شده و مشکل مسدود بودن یکی از خیابان های اصلی این مسیر برطرف می‌شود.

وی افزود: امروز روز مبارک و مهمی برای مجموعه شهرداری اردبیل است و می‌توان گفت با آغاز عملیات اجرایی پروژه‌هایی که با همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) اجرا خواهد شد، گام دوم و مرحله جدیدی در توسعه عمرانی کلانشهر اردبیل آغاز می‌شود.

پروژه‌های عمرانی به ترتیب اولویت اجرا می‌شود

شهردار اردبیل مفهوم توسعه شهر را جدا از مبحث رشد شهری دانست و بیان کرد: با رشد وسعت شهر لازم است تا توسعه نیز پابه‌پای آن انجام شود چرا که توسعه فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و نظایر آن موجب رفاه هرچه بیشتر شهروندان خواهد بود.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی مختلف به ترتیب اولویت و با احتساب ضرورت در دست اقدام است که معتقدیم تکمیل و نهایی شدن این پروژه‌ها در توسعه کلانشهر اردبیل موثر خواهد بود.

وی گفت: به‌دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، مراسم آغاز عملیات اجرایی شش پروژه عمرانی شهر، در محل پروژه پل جام‌جم اردبیل همزمان در تمامی پروژه‌ها کلید خورد.